wieczór panieński
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

8 propozycji przebrania na wieczór panieński

wieczór panieńskiWieczór panieński to ostatnia impreza, podczas której przyszła panna młoda i jej koleżanki mogą sobie pozwolić na swawole. W ten wyjątkowy wieczór wszystkie chwyty są dozwolone. Wszystko może się zdarzyć, łącznie z bólem głowy rankiem dnia drugiego. Jak zadbać by wspomnienia nie przyćmił kac? Warto naprawdę zadbać o szampański klimat. Przede wszystkim warto postarać się o ciekawe przebrania na wieczór panieński.

Przecież ten wieczór nie może być zwyczajny. Coraz częściej wieczory panieńskie organizowane są w bardzo oryginalnych miejscach. Czasem o oryginalności decydują głównie,zaproszeni goście i ich przebrania. Jednak stroje dopasowujemy do sytuacji. Zasady są w zasadzie dwie. Jeżeli wieczór panieński będzie polegał na wędrówce po klubach nocnych, lub będzie się odbywał w jednym z nich, stroje powinny być w miarę przyzwoite. Jeżeli jednak spędzamy wieczór panieński w domu, w zaufanym gronie, można sobie pozwolić na naprawdę wiele. Wtedy, prym wiedzie zasada” hulaj dusza”.

Wybierając przebrania na wieczór panieński możemy pokazać różki, a do tego świetnie nada się np. strój ponętnej diablicy.

przebrania na wieczór panieński - diablica

Zamiast rogów można pokazać też pazurki, jak ta kocica.

Jeżeli natomiast chcecie poczuć się jak w bajce (tyle, że dla dorosłych) proponujemy strój seksownej Królewny Śnieżki.

przebrania na wieczór panieński - królewna śnieżka

Jeśli nie chcemy, by impreza wymknęła się spod kontroli, przyda się jej obstawa.

przebrania na wieczór panieński - fbi flirt

A do powyższego przebrania na wieczór panieński świetnie będzie pasował strój seksownej więźniarki – więźnia miłości.

przebrania na wieczór panieński - więźniarka

Zawsze przy okazji powstaje tło do zabawy. Przyda się również ktoś zdyscyplinowany. Mamy zatem coś dla uporządkowanej organizatorki.

przebrania na wieczór panieński - sekretarka

Nie zapominajmy jednak o luźnej, zabawowej atmosferze, którą odda chociażby ten strój.

przebrania na wieczór panieński - burleska

Przebrania na wieczór panieński dają spore pole do popisu. Im bardzie zróżnicowane postacie, tym zawsze będzie weselej. Wiele zależy od wyobraźni przyszłej panny młodej, oraz jej koleżanek. W finezyjnych zabawach, kobiety nigdy nie zostaną doścignięte przez panów!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!