drinki na wieczór panienski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Sexy drinki na wieczór panieński

Wieczór panieński to szalona impreza z pewnym erotyzmem w tle. Koktajle, które zamierzamy stworzyć i wypić w babskim gronie również powinny mieć pewien intymny podtekst. Mamy dla Was zatem kilka pomysłów na kolorowe, sexy drinki na wieczór panieński które świetnie wyglądają, ciekawie smakują i pomogą Wam nieco się rozluźnić.

Sex on the beach

Pierwszy sexy koktajl, który przyszedł nam do głowy to oczywiście Sex on the beach. Powstał on na początku lat 80 i do dziś cieszy się sporą popularnością. Świetnie sprawdza się m.in. podczas gorących dni. Do jego przygotowania potrzebujemy po 40 ml wódki, soku pomarańczowego i soku żurawinowego oraz 20 ml likieru brzoskwiniowego. Koktajl podajemy w wysokiej szklance.

drinki na wieczór panieński - sex on the beach

Orgazm

Ten delikatny koktajl o bardzo sugestywnej nazwie z pewnością przypadnie do gustu uczestniczkom wieczoru panieńskiego. To, w jakich okolicznościach został wymyślony pozostawiamy Waszej wyobraźni. Jeżeli chcecie go przygotować podczas imprezy, potrzebujecie likieru kawowego, likieru śmietankowego oraz śmietanki. Wszystko w równych proporcjach wlewacie do shakera, dodajecie trochę lodu, wstrząsacie i gotowe :)

drinki na wieczór panieńśki - orgazm

Flirtini

Ostatni sexy drink na wieczór panieński to Flirtini – znany między innymi z filmu „Sex w wielkim mieście”. Intrygująca nazwa zapewne jest związana z tym, ze po kilku takich drinkach stajemy się bardziej kontaktowe. Do przygotowania tego drinka potrzebujemy po 40 ml wódki i soku ananasowego, 30 ml szampana lub wina musującego i 20 ml likieru malinowego. Wszystko mieszamy w shakerze i podajemy w kieliszkach do Martini. Powyższe drinki na wieczór panieński powinny przypaść do gustu uczestniczkom zabawy.

drinki na wieczór panieński - flirtini

Jeżeli szukacie też pomysłów na dekoracje, akcesoria i gadżety idealne na tę okazję, zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz