1. 1
  2. 2

Teraz możesz zrobić imprezę tematyczną, nawet jeśli jeszcze nie wiesz jak

Każdy czas do zorganizowania imprezy tematycznej jest dobry. Warto mieć chwilę na oderwanie się od rzeczywistości i wcielenie się w nową rolę, która pobudzi naszą wyobraźnię oraz chęć do dobrej zabawy wśród przyjaciół i znajomych. Zmiana stroju to także zmiana, gestów, języka ciała, samopoczucia. Wraz z nim następuje teatralna zmiana całego otoczenia i nastroju gości. Właśnie temu służą cieszące się coraz większą popularnością imprezy tematyczne – świetny pomysł na party nie tylko dla znawców określonej tematyki, lecz także dla każdego, kto ma do siebie dystans, poczucie humoru oraz nieco fantazji i ochotę na dobrą zabawę.

Bazujemy na specyficznym klimacie nawiązującym do ulubionych filmów, podróży, gier komputerowych, wybranej epoki, dekady, stylu muzycznego, czy też jakiejkolwiek innej tematyki interesującej uczestników. Bollywood, Star Wars, Halloween, Dziki Zachód, Disco, Retro, lata 20 XX to tylko kilka przykładów. Można wybrać tematykę związaną z jakimś wydarzeniem kalendarzowym, prywatną okazją albo wymyślić temat imprezy spontanicznie. Pomysłów jest tyle, ilu uczestników lub więcej. Pewną sugestią jest oczywiście zawsze wiek uczestników.

Przeważnie jest to zabawa w przebraniu, dlatego spore znaczenie mają tu kostiumy, które pomogą nam się zmienić w postać pasującą do danego stylu. Niemniej ważne są charakterystyczne dekoracje miejsca imprezy oraz typowe dodatki, które pomogą nam oddać atmosferę nawiązującą do naszego motywu przewodniego. Na blogu Partybox znajdziecie zatem zabawne, przerażające, frywolne, śmieszne, urocze, eleganckie, a przede wszystkim inspirujące pomysły, propozycje, a także gotowe rozwiązania. Dzięki nim organizowane przez Was imprezy tematyczne będą wspominane przez długi czas. Być może usłyszycie nawet najlepszą ocenę waszego wydarzenia, a mianowicie pytanie: „Kiedy kolejna taka impreza?”.