1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na zabawy na Halloween dla dzieci

Większość dzieci lubi przebierane zabawy, więc podczas Halloween czują się jak ryby w wodzie. Warto jednak zorganizować im dodatkowe atrakcje, które pozwolą w ciekawy sposób zająć ich czas. Proponujemy zatem kilka pomysłów na zabawy na Halloween dla dzieci.

Łowienie jabłek

To popularna zabawa dla dzieci, często praktykowana podczas Halloween. W dużej misce z wodą umieść kilka jabłek i poproś dzieciaki, by spróbowały je wyłowić bez użycia rąk. Pamiętaj, by miskę ustawić w bezpiecznym miejscu, bo w przypadku tej zabawy nietrudno o zalanie podłogi.

zabawy na Halloween dla dzieci

Zjedz mnie

Kolejna zabawa z użyciem jabłek, ale mniej mokra. Owoce wieszamy na sznurkach, mniej więcej na wysokości głów dzieci. Ich zadaniem jest zjedzenie jabłek, oczywiście również bez użycia rąk. Konkurs wygrywa osoba, która zje swoje jabłko jako pierwsza.

zabawy na Hallowen dla dzieci

Mumia

Jedyną rzeczą, którą potrzebujemy do tej zabawy jest duża ilość papieru toaletowego, który posłuży nam do stworzenia mumii. Potrzebujemy jedynie śmiałka, który zgodzi się tą mumią zostać. Pozostali uczestnicy owijają go papierem od stóp, do głów. Jeżeli dzieci jest więcej, możemy je podzielić na dwie drużyny, które będą tworzyły swoje mumie na czas.

zabawy na Halloween dla dzieci - mumia

Łowcy skarbów

Przygotuj pokaźny worek słodyczy lub jakiś fajny, halloweenowy gadżet i ukryj go w tajemniczym miejscu. Sporządź dla dzieci wskazówki lub mapę, która doprowadzi je do skarbu. Pamiętaj tylko, by nie była ona zbyt prosta i dostosuj ją do wieku uczestników zabawy, by sprawiła im ona jak największą frajdę.

Zabawy na Halloween dla dzieci - Happy Halloween

Znacie jakieś inne pomysły na zabawy na Halloween dla dzieci? Jeżeli tak, podzielcie się nimi w komentarzach. Jeżeli potrzebujecie strojów, dekoracji i gadżetów idealnych na tę okazję, zapraszamy na nasze strony.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!