Kostium zombie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na rzucający się w oczy strój zombie dla niego

Strój zombie dla niego to prawdziwa gratka dla niejednego fana horrorów. Jeżeli zastanawiacie się, za jakiego umarlaka się przebrać i jaki wybrać styl przebrania, mamy dla Was kilka, ciekawych propozycji, które z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Na początek proponujemy małą podróż w czasie, do starożytności, do której nawiązuje strój gladiatora zombie, który nawet po przegranej walce ugania się za swoim przeciwnikiem po całej arenie.

strój zombie dla niego - gladiator

Mamy także coś dla fanów westernów – strój kowboja zombie, który już życia budził postrach na Dzikim Zachodzie, aż trafił na szybszego rewolwerowca. Mimo to nie wybiera się na tamten świat i chętnie nawiedza westernowskie saloony.

strój zombie dla niego - kowboj

Ten chirurg zombie został zwolniony z pracy, bo zbyt łapczywie sięgał po narządy podczas operacji. Ciekawy pomysł na kostium z motywem bijącego serca, który można uzyskać dzięki specjalnej aplikacji.

strój zombie dla niego - chirurg

Kolejna propozycja to strój zombie – superbohatera. Chociaż forma już nie ta, chętnie pokuśtyka on na swoją kolejną misję ratowania świata.

strój zombie dla niego - superbohater

Na koniec mamy coś dla sportowców. Strój futbolisty zombie może nie sprawdzi się podczas meczu, za to doskonale nadaje się na imprezę.

strój zombie dla niego - futbolista

 

Odpowiednio dobrany i wyróżniający się strój zombie dla niego z pewnością zwróci na Was uwagę i zrobi furorę podczas niejednej, przebieranej imprezy. Powyższe pomysły oraz wiele innych propozycji strojów, dodatków i dekoracji w stylu zombie znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!