strój wampira
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na strój wampira dla niego

Strój wampira zawsze robi wrażenie i świetnie sprawdza się podczas Halloween lub przy innych przebieranych okazjach w mrocznym klimacie. Tym bardziej, że wybierając tego typu kostium mamy spore pole do popisu. Możemy dobrać styl krwiopijcy, w którego zamierzamy się wcielić, odpowiedni do gustu i upodobań. Budzą grozę, szacunek, strach i to w niejednakowy sposób. Oto kilka przykładów na to, że stroje wampirów mogą być tak różne, jak te stworzenia.

Filmowy dracula

Na początek strój hrabiego Draculi nawiązujący do jednego z filmów z najsłynniejszym wampirem w roli głównej. Elegancki i tajemniczy elegant zrobi furorę podczas niejednej, przebieranej imprezy. Szczególnym detalem jest tutaj wysoki kapelusz. Niezależnie od tego, czy pojawi się na imprezie z oszałamiającą towarzyszką, czy jako solista – jego wejście będzie wyraźnym akcentem wydarzenia.

strój wampira - dracula

Pozostając przy Draculi – oto jego wersja w formie chyba najbardziej klasycznej, która robi nie mniejsze wrażenie. Ma on elegancką, nieregularnie zakończoną, długą pelerynę z wysokim kołnierzem. Mężczyzna, który zdecyduje się na tą kreację będzie wyglądał, jakby właśnie opuścił scenę teatru lub plan filmowy. Czerwona kamizelka z dwoma rzędami guzików jest wyrazistą częścią zestawu. W takiej stylizacji można bez wahania pojawić się na każdej mrocznej imprezie dla wiecznie młodych istot żądnych krwi. Warto pamiętać jeszcze o kilku dodatkach, jak laska, czy elementy biżuterii dla wampirów

Barokowy elegant

Dla, które lubią barokowe klimaty mamy strój wampira nawiązujący do tej właśnie epoki. W zestawie jest czarny płaszcz i efektowny żabot. Tak przebrany mężczyzna magnetycznym wdziękiem może działać na kobiety znajdujące się dookoła. Zawsze możemy powiedzieć, że przespaliśmy kilkaset lat lub zaznaczyć, iż szanujący się wampir uznaje współczesne stroje za niestosowne.
Dla, które lubią barokowe klimaty mamy strój wampira nawiązujący do tej właśnie epoki. W zestawie jest czarny płaszcz i efektowny żabot. Tak przebrany mężczyzna magnetycznym wdziękiem może działać na kobiety znajdujące się dookoła. Zawsze możemy powiedzieć, że przespaliśmy kilkaset lat lub zaznaczyć, iż szanujący się wampir uznaje współczesne stroje za niestosowne.

strój wampira - barok

Jednym z atrybutów wampira, oprócz ostrych kłów, jest przede wszystkim peleryna, która z powodzeniem może być traktowana jako główny element stroju. Zmieni Was w w postać znaną z mrocznych horrorów. Uwaga: oprócz pojawienia się wampirów na imprezie, mogą mieć miejsce inne zjawiska paranormalne…

strój wampira - peleryna

Strój wampira inaczej

Mówiąc językiem Monty Pythona mamy dla was „coś z zupełnie innej beczki”. Ciekawą propozycją, szczególnie dla osób z poczuciem humoru i dystansem do siebie, jest strój grubego wampira. Pasowałby do filmu o dwóch niezbyt rozgarniętych łowcach z „Nieustraszonych pogromców wampirów” (1967), gdzie pewne elementy grozy są przerysowane do tego stopnia, że powodują nasze rozbawienie . Bohater w tym stroju, to taki sympatyczny pechowiec, który zamiast nocnych wypraw w poszukiwaniu świeżej krwi woli wieczorne obżarstwo i wizyty w fast foodach. Mamy jednak informacje, iż mimo swojej tuszy świetnie porusza się na parkiecie. Sprawdźcie sami!

strój wampira - gruby

Stroje wampira można dostosować do bardzo wielu stylów, klimatu imprezy, wieku i preferencji gości, a powyższe przykłady to tylko część naszej oferty. Można się inspirować literaturą lub klasycznym kinem grozy, bowiem filmów o wampirach powstało naprawdę mnóstwo. Najlepsze z nich weszły na stałe do popkulturowego kanonu. To stworzenia nietuzinkowe o nieprzeciętnych właściwościach niedostępnych zwykłym śmiertelnikom. W przebraniu możecie się zatem poczuć wyjątkowo. Pozwala ono być jeszcze innym niż na co dzień, trudno więc odmówić sobie okazji do takiej zabawy. Więcej pomysłów na kostiumy dla wampirów i wampirzyc w każdym wieku znajdziecie na naszej stronie sklepu.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!