strój wampira
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na strój wampira dla niego

Strój wampira zawsze robi wrażenie i świetnie sprawdza się podczas Halloween lub przy innych przebieranych okazjach w mrocznym klimacie. Tym bardziej, że wybierając tego typu kostium mamy spore pole do popisu i możemy dobrać styl krwiopijcy, w którego zamierzamy się wcielić odpowiedni do naszego gustu i upodobań. Oto kilka przykładów na to, że stroje wampira mogą być bardzo różnorodne.Na początek strój hrabiego Draculi nawiązujący do jednego z filmów z najsłynniejszym wampirem w roli głównej. Elegancki i tajemniczy krwiopijca zrobi furorę podczas niejednej, przebieranej imprezy.

strój wampira - dracula

Pozostając przy Draculi – oto jego wersja w nieco mniej dystyngowanej formie, która robi nie mniejsze wrażenie.

strój wampira - dracula morphsuit

Dla osób lubiących barokowe klimaty mamy strój wampira nawiązujący do tego właśnie okresu. Zawsze możemy powiedzieć, że przespaliśmy kilkaset lat lub zaznaczyć, iż szanujący się, stary wampir uznaje współczesne stroje za obciachowe.

strój wampira - barok

  Jednym z atrybutów wampira, oprócz ostrych kłów, jest peleryna, która z powodzeniem może być traktowana jako główny element stroju, zmieniającego Was w w postać znaną z mrocznych horrorów.

strój wampira - peleryna

    Ciekawą propozycją, szczególnie dla osób z poczuciem humoru, jest również strój grubego wampira, który zamiast nocnych wypraw w poszukiwaniu świeżej krwi woli wieczorne obżarstwo i wizyty w fast foodach. Mimo swojej tuszy podobno jednak świetnie porusza się na parkiecie.

strój wampira - gruby

Stroje wampira można dostosować do bardzo wielu stylów, a powyższe przykłady to tylko część naszej oferty. Więcej pomysłów na kostiumy dla wampirów i wampirzyc w każdym wieku znajdziecie na naszej stronie.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz