1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje na Halloween

dekoracje na halloweenOdpowiednie dekoracje to ważny element imprezy na Halloween. To one pomogą nam stworzyć charakterystyczny, mroczny klimat, jaki powinien nam towarzyszyć tego wieczoru. Bardzo dużo zależy tu od Waszej inwencji i wiele ozdób możecie przygotować sami. My chcemy Wam pokazać gotowe pomysły na dekoracje na Halloween, które z pewnością zrobią wrażenie na Waszych gościach i szybko wprowadzą ich w halloweenowy nastrój.Na wejściu gości może witać np. sporych rozmiarów kostucha, przypominająca, że czas przemija, więc dobrze jest wykorzystać go na zabawę.

dekoracje na halloween - kostucha

Mrocznego charakteru nadadzą również nietoperze zwisające z sufitu, które szczególnie dobrze prezentują się w półmroku.

dekoracje na halloween - wiszące nietoperze

Z kolei zza okna może naszych gości obserwować ten niezwykle szczupły jegomość.dekoracje na halloween - kościotrup w oknieZ drugiego zaś okna możemy mieć taki, piękny, halloweenowy widok, prawie jak na Łysą Górę.

dekoracje na halloween - czarownica w oknie

Podczas Halloween doskonale sprawdzają się również dekoracje ścienne, które są prostym sposobem na osiągnięcie naprawdę dobrego efektu. Dzięki nim możemy zaprosić na imprezę dodatkowo kilkoro zombie

dekoracje na halloween - zombie

…lub stworzyć przejście do innego, bardziej mrocznego świata.dekoracje na halloween - korytarzTo tylko kilka przykładów na ciekawe, nietypowe i zaskakujące dekoracje na Halloween. W naszym sklepie mamy ich naprawdę duży wybór. Powyższe propozycje oraz wiele innych pomysłów na stworzenie mrocznego, upiornego klimatu znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Dekoracje na Halloween"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

ale ładne

wpDiscuz