1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Maski z horrorów

maski z horrorówPostacie znane z horrorów na długo pozostają w pamięci widzów i nie raz, na samą myśl o nich dostajemy gęsiej skórki. Stroje do nich nawiązujące doskonale zatem sprawdzą się podczas Halloween lub innej imprezy z dreszczykiem. Szczególnie, gdy na naszej twarzy będzie widniała maska, co jeszcze bardziej podkręci klimat tajemniczości. Wybraliśmy zatem kilka pomysłów na maski z horrorów, które zmienią Was w najbardziej znane, czarne charaktery.Na początek zestaw Freddy’ego Kruegera, czyli Koszmaru z ulicy Wiązów, który lubi zakradać się do cudzych snów. W zestawie charakterystyczna maska, rękawica oraz pasiasta, ulubiona bluzka Freddy’ego.

maski z horrorów - freddy

Kolejny, równie dobrze znany bohater horrorów to Jason Voorhees znany z serii filmów „Piątek trzynastego”. Maska to jego znak rozpoznawczy.

maski z horrorów - jason

Podobnie jest w przypadku bohatera filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, w którym Leatherface zrobił swoją maskę ze skóry swych ofiar. Ten strój z pewnością zrobi wrażenie nie tylko na fanach horrorów.

maski z horrorów - leatherface

Kolejna maska zapamiętana dzięki filmowi, w tym przypadku horrorowi „Krzyk” – klasyka gatunku i przebrania na Halloween.

maski z horrorów - krzyk

Mamy też coś dla fanów filmów z pewną laleczką w roli głównej. Maska Laleczki Chucky z pewnością zwróci na Was uwagę.

maski z horrorów - chuckymaski z horrorów - chucky

Charakterystyczne, rzucające się w oczy maski z horrorów świetnie sprawdzą się podczas przebieranych imprez i sprawią, że zostaniecie zapamiętani – podobnie zresztą jak bohaterowie, za których się przebieracie. Te oraz inne maski – nie tylko z horrorów znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz