1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak podać babeczki na Halloween?

babeczki na halloweenMuffinki to doskonałe, słodkie przekąski, które świetnie sprawdzają się podczas imprez. Tym bardziej, że często możemy je dostosować do tematu zabawy i podać w charakterystyczny, nietypowy sposób zaskakując gości. Babeczki na Halloween dają nam w tej kwestii spore pole do popisu, a dzięki gadżetom dostępnym w naszym sklepie możecie stworzyć najmroczniejsze muffinki w okolicy.Babeczki na Halloween możemy przystroić na wiele, różnych sposobów. Świetnie prezentują się np. z czaszką, która przy odpowiednim przystrojeniu pomoże nam stworzyć efekt muffinkowego grobu lub z nietoperzem, który wygląda tak, jakby właśnie wylatywał z naszej babeczki. Tego typu elementy wystroju tworzymy za pomocą foremek z masy czekoladowej, więc możemy je zjeść razem z babeczką.

babeczki na halloween - czaszki

babeczki na halloween - nietoperz

Nieco bardziej leniwym proponujemy gotowe pikery, np. w kształcie czaszek lub gotowe zestawy wraz z osłonkami, które pomogą nam przystroić muffinki. Te elementy dekoracyjne nie są jadalne, ale również efektowne.

babeczki na halloween - pikery

babeczki na halloween - zestaw

Warto też zastanowić się, na czym podajemy nasze babeczki na Halloween i tutaj świetnie sprawdzają się nasze stojaki z kolejnym motywem czaszki lub nawiązujące do wampirów.

stojak na babeczki - czaszka

stojak na babeczki - wampir

Powyższe produkty, a także inne gadżety, które świetnie sprawdzą się przy wypiekach na Halloween znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz