Sztuczna krew
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Sztuczna krew – idealny dodatek na Halloween

Jeżeli chcecie dodatkowo ucharakteryzować się, co wzbogaci Wasz strój na Halloween. Jeżeli naprawdę zależy Wam, by jeszcze bardziej wyróżnić się podczas przebieranej imprezy, z pewnością przyda się w tym sztuczna krew. Odpowiednio użyta, robi naprawdę duże wrażenie i może się okazać doskonałym uzupełnieniem mrocznego kostiumu. Krwisty efekt możecie osiągnąć na różne sposoby. Oto kilka produktów, które Wam w tym pomogą.

Kapsułki ze sztuczną krwią

Arial, Na początek proponujemy wygodny, niemal filmowy gadżet w postaci sztucznej krwi w kapsułkach. Widzieliście je z pewnością w różnych filmach. Teraz nareszcie możecie skorzystać z nich sami! Wystarczy włożyć jedną do ust, rozgryźć.i można przerażać innych imprezowiczów. To ciekawy pomysł na dowcip z okazji Halloween oraz świetny dodatek na przykład do stroju wampira.

sztuczna krew w kapsułkach

Bardzo fajny efekt – w przypadku kostiumów wampirów i wilkołaków – choć nie tylko – daje też specjalna, sztuczna krew w żelu, która nada Wam odpowiedniego, mrocznego i mrożącego krew w żyłach charakteru. Ta konsystencja jest dobra do skomplikowanych i efektownych aranżacji na imprezę. Akurat tu jest jedna dobra zasada: im więcej, tym lepiej.

sztuczna krew w żelu

Jeżeli chcecie uzyskać ciekawy efekt zaschniętej krwi, możecie postawić na spray. Jest łatwy w użyciu i pozwoli na puszczenie wodzy wyobraźni, jeśli chodzi o wykorzystanie go w kostiumie. Można go użyć zarówno na ciało jak i strój. Pomysł z ze sztuczną krwią w spray’u doskonale sprawdzi się jako charakteryzacja stroju zombie i nie tylko. Nieważne, ile czasu minęło od upolowania ostatniej ofiary – chęć do zabawy nie opuści uczestników ani na chwilę.

sztuczna krew w sprayu

Sztuczna krew w dużych ilościach

Mamy także coś dla osób, które nie lubią się rozdrabniać i nie są minimalistami. Jeśli mówią „efekty specjalne”, to ma być dużo i spektakularnie. Jeżeli więc myślicie o tym, by pokazać się z niemal Hollywodzkim rozmachem, to mamy dla Was coś specjalnego. Blisko półlitrowa butelka sztucznej krwi powinna zaspokoić apetyt na krwistą charakteryzację na Halloween.

sztuczna krew w butelce

Krew najczęściej kojarzy się nam z kolorem czerwonym, to jasne. Co jednak w przypadku Obcych, genetycznie zmodyfikowanych mutantów lub skażonych zombie? W przypadku tego typu pomysłów na kostiumy sygnowane „biohazard”, ciekawym rozwiązaniem może się okazać krew zielona, sprawiająca wrażenie toksycznej. Tego rodzaju gadżet nie przyprawi o mdłości i nie pozbawi apetytu na szaloną imprezę.
sztuczna krew zielona
Sztuczna krew może mieć różne konsystencje, a forma jej aplikacji, właściwości, czy nawet kolor, zależą od Waszych gustów oraz pomysłów na strój. To prosty gadżet, a pozwala stworzyć bardzo efektowne stylizacje. Powyższe propozycje oraz wiele więcej, podobnych produktów znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!