1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Top 10 przebrań na Halloween

Podczas imprezy z okazji Halloween przebranie jest jedną z najważniejszych rzeczy. Warto więc dobrać takie, w którym będziemy się czuli dobrze i zrobimy wrażenie na pozostałych uczestnikach zabawy. Mamy dla Was kilka pomysłów na mroczne, tajemnicze i rzucające się w oczy stroje, które świetnie się nadają na tę okazję.Zaczynamy od klasyki i na początek proponujemy strój bohatera wielu książek i horrorów, czyli przebranie Draculi.

halloween przebranie - Dracula

Kolejne przebranie na Halloween to również propozycja dla fanów horrorów. Strój Laleczki Chucky z pewnością zrobi wrażenie na osobach, które widziały filmy o tej demonicznej zabawce.

halloween przebranie - Chucky

Zdajemy sobie sprawę, że podczas Halloween można stracić głowę, a ten strój bardzo obrazowo to pokazuje.

halloween przebranie - bez głowy

Mamy też propozycję dla tych, którzy podchodzą do Halloween z dystansem. W tym stroju diabła będzie wyglądać nie tyle strasznie, co zabawnie, ale z pewnością zwrócicie na siebie uwagę :)

halloween przebranie - diabeł

Na Halloween świetnie pasuje też strój zombie. Proponujemy zatem przebranie za zombie w biurze, które pokazuje, jakie są efekty zbyt długiego przesiadywanie w pracy.

halloween przebranie - zombie

Mamy też wiele pomysłów na strój na Haloween dla niej. W klimatach zombie proponujemy np. upiorny kostium cheerleaderki.

halloween przebranie - cheerleaderka zombie

Na tego typu okazję świetnie pasuje też strój seksownego szkieletu.

halloween przebranie - szkielet

Możemy także uderzyć w bajkowe klimaty i założyć strój Śnieżki, która przeszła na ciemną stronę mocy…

halloween przebranie - śnieżka

…lub anielicy w równie mrocznym i tajemniczym klimacie.

halloween przebranie - mroczna anielica

Na koniec proponujemy strój czarownicy, która z pewnością zwróci na siebie uwagę i bez użycia magii oczaruje sobą pozostałych uczestników zabawy.

halloween przebranie - czarownica

Jeżeli wybieracie się na Hallowee przebrania przedstawione powyżej z pewnością Was zainteresują. Te propozycje oraz wiele innych pomysłów na stroje, dekoracje i dodatki na Halloween znajdziecie w naszym sklepie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz