zęby-wampira
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zęby wampira – 4 sposoby na uzyskanie kłów krwiopijcy

Zęby wampira to podstawowy element stroju każdego, szanującego się krwiopijcy, którego po prostu nie można ominąć. Nie da się przecież ukryć, że wampir bez charakterystycznych, wystających kłów po prostu przestaje być wampirem i pozostaje jedynie bladą osobą w dziwnym przebraniu. W naszym sklepie znajdziecie różnego rodzaju kły wampira, które z łatwością dostosujecie do swojego kostiumu i dzięki którym zrobicie furorę podczas Halloween lub innych przebieranych okazji.Najprostszym rozwiązaniem jest specjalna nakładka na zęby w kształcie przedniej części szczęki wampira. Po jej założeniu „wyrastają” nam dolne i górne kły zmieniając nas w żądnego krwi osobnika. Wówczas może trudno nam mówić, ale czego się nie robi dla efektu. Tego typu zęby wampira łatwo się zakłada i zdejmuje, a dodatkowo, w komplecie z nimi otrzymacie sztuczną krew, która doda jeszcze większego klimatu.

zęby wampira

Mamy również bardziej profesjonalne zęby wampira, w których już nieco łatwiej mówić :) Kły mocowane na tzw. „klik” dodatkowo są zapakowane w oryginalne pudełko w kształcie trumienki.

zęby wampira

Ciekawą propozycją jest również cały pakiet, w którym oprócz kłów wampira znajdziecie także inne gadżety niezbędne do ucharakteryzowania się na mrocznego krwiopijcę.zęby wampira - zestaw do charakteryzacjiJeżeli lubicie mieć duży wybór, proponujemy cały zestaw sztucznych nakładek na zęby, wśród których znajdziecie kły wampira, ale także inne, charakterystyczne uzębienia. Z pewnością wszystkie z nich sprawdzą się podczas Halloween.

zęby wampira - zestawPowyższe oraz inne pomysły na zęby wampira znajdziecie na naszej stronie. Odpowiednio dobrane kły z pewnością dodadzą Wam wampirzego wyglądu i doskonale sprawdzą się podczas niejednej imprezy.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz