impreza hawajska zabawy
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 gry i zabawy idealne na hawajską imprezę

Chcecie nieco uatrakcyjnić party w egzotycznym stylu? Co zrobić, by była to długo wspominana impreza hawajska? Zabawy i gry dostosowane do jej klimatów z pewnością rozruszają towarzystwo i wprowadzą gości w odpowiednią atmosferę. Oto kilka naszych propozycji.

Taniec limbo

Świetna zabawa w egzotycznym i tanecznym stylu do której potrzebujemy jedynie kija, który posłuży nam za tyczkę. Zadaniem uczestników jest przejście pod nią bez jej dotykania, odchylając się do tyłu. Po każdej rundzie opuszczamy tyczkę niżej. Wygrywa osoba, która jest najbardziej giętka i tanecznym krokiem przemaszeruje pod najniżej umieszczoną przeszkodą.

Bitwa o mango

Ta gra jest prosta i zabawna. Narysujcie na ziemi koło o średnico ok. 2 metrów i umieśćcie w nim dwóch zawodników uzbrojonych w plastikowe łyżki z mango lub innym egzotycznym owocem. Zadaniem każdego z nich jest strącenie owocu przeciwnika używając jedynie swojej łyżki z mango. Osoba, która wyjdzie z „ringu” lub straci swoje mango przegrywa.

Piniata

Co prawda piniata pochodzi z Ameryki Południowej, ale świetnie sprawdzi się również podczas imprezy w hawajskim stylu. Szczególnie, jeżeli jej wygląd będzie nawiązywał do symboli związanych z polinezyjskimi wyspami. Zabawa polegająca na rozbiciu kartonowej formy wypełnionej niespodziankami z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom imprezy.

impreza hawajska zabawy - piniata

Jeżeli szykuje się Wam impreza hawajska zabawy przedstawione powyżej z pewnością świetnie się podczas niej sprawdzą. Przydadzą Wam się również dekoracje, stroje i inne dodatki stworzone na tę okazję, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!