hawajskie dekoracje ścienne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje ścienne które pomogą Wam stworzyć egzotyczną atmosferę

Edit: Edit: dodany link na końcu.
Zdjęcia: „Hawaje” zamienić na „pod palmami”: 672112 ,
plaża” na „rafa koralowa”: 670219 ,
dekoracja ścienna „palmy” na: „palma” 130040

Podobno nasz klimat się ociepla, ale i tak daleko nam jeszcze do egzotycznych, tropikalnych krajów. Nie przeszkadza nam to jednak w organizacji imprezy nawiązującej do hawajskich wysp. Możemy to zrobić nawet we własnym domu, wykorzystując odpowiednie dekoracje ścienne, które przeniosą nas w okolice gorących i słonecznych archipelagów. Zobaczcie kilka naszych propozycji tego typu produktów.

 

Zaczynamy od zestawu dekoracji LUAU PARTY, wśród których znajdziecie zarówno tło z egzotyczną roślinnością, jak i ozdoby przedstawiające kolorowe ptaki oraz hawajskie posągi.

hawajskie dekoracje ścienne - luau party

Kto nie chciałby posiedzieć pod palmą w barze na słonecznej plaży, popijając kolorowego drinka? Jeśli szukacie takich widoków, możecie je stworzyć we własnym domu za pomocą dekoracji ściennej POD PALMAMI.

hawajskie dekoracje ścienne - bar

W barze panuje za duży tłum? Możecie zatem wybrać kojącą dekorację RAFA KORALOWA z motywami morskiej głębii i egzotycznej roślinności kołyszącej się wśród fal.

hawajskie dekoracje ścienne - beach

Okno z widokiem na Hawaje

Na czas imprezy, podczas której chcemy stworzyć klimat nawiązujący do egzotycznych wysp warto również zamontować specjalne, HAWAJSKIE OKNA. Jesteśmy przekonani, ze nawet turyści w Honolulu nie mają takich widoków.

hawajskie dekoracje ścienne - okna

Na koniec mamy coś dla tych, którzy lubią PALMY. Dzięki tej dużej, efektownej dekoracji  możecie poczuć wakacyjny nastrój i stworzyć iście egzotyczny klimat podczas imprezy.

hawajskie dekoracje ścienne - palmy

Powyższe pomysły na hawajskie dekoracje ścienne, a także wiele innych propozycji ozdób i gadżetów, które doskonale sprawdzą się podczas imprezy nawiązującej do tego typu klimatów znajdziecie TUTAJ.

baner do sklepu

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz