Spódnica hawajska
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Spódnica hawajska

spódnica hawajska - krótkaGdy pozwala na to pogoda, spędzamy coraz więcej czasu na świeżym powietrzu, coraz częściej organizujemy imprezy w ogrodzie. W upalne dni wyszukane stroje zamieniamy na stroje skąpe, przewiewne, w radosnych kolorach lata. Wówczas najlepiej spędzać czas nad wodą, nad jeziorami, morzem czy po prostu przy basenie. Coraz częściej właśnie tam organizujemy przyjęcia, jak np. hawajskie party. Przygotowując się na taką imprezę, warto zadbać o odpowiednio tropikalny klimat, a przede wszystkim strój.

spódnica hawajska - zestaw2Imprezy hawajskie mają swój oryginalny klimat. Tu nie liczy się to, kim jesteśmy na co dzień, lecz to, jak umiemy się bawić. Szczególnie, że królują tu dość swobodne obyczaje, liczą się opalone, jedynie lekko osłonięte ciała, muzyka, taniec i dobre drinki. Spódnica hawajska to idealny wybór na imprezę w tropikalnym stylu.

Tego typu strój również doskonale sprawdza się podczas tańca. Wówczas pięknie prezentuje się długa spódnica hawajska, która faluje z każdym ruchem bioder. Oczywiście na dobrej imprezie zakładają takie spódnice nie tylko panie.

spódnica hawajska - zestawKrótkie spódnice hawajskie są równie efektowne, równie niesamowicie powiewają w tańcu, są wykonane z cieniutkich, połyskliwych paseczków lub delikatnych kwiatów. spódnica hawajska - kwiatyJest ich całkiem imponujący wybór. Piękny kolor i ładna stylistyka. Idealna na hawai party. A co założyć do takiej spódnicy? Efektowną góra od kostiumu kąpielowego i oczywiście, obowiązkowo kwiatowe boa lub przynajmniej duże korale w intensywnej barwie. Na nadgarstkach kolorowe bransoletki, mogą być w różnych kolorach. Reszta stroju to oczywiście, opalone ciało i uśmiech.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!