pomysły na party w ogrodzie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na party w ogrodzie

Party w ogrodzie nie musi być klasycznym spotkaniem przy grillu. Jest wiele sposobów na to, by je nieco urozmaicić, a wśród nich pomysły na imprezy tematyczne, które również świetnie sprawdzają się na świeżym powietrzu. Oto kilka naszych propozycji.Piwna imprezaNa początek pomysł dla dorosłych, którzy lubią pewien złocisty trunek bardzo popularny podczas spotkań przy grillu. Proponujemy więc, by zorganizować imprezę, której motywem przewodnim będzie piwo. Postarajcie się o odpowiednie dekoracje, poinformujcie gości, by każdy z nich miał element stroju nawiązujący do tego napoju i zakupcie różnego rodzaju piwa, które będziecie testować podczas spotkania. Oczywiście w granicach rozsądku, bo chodzi tu o degustację, a nie bicie rekordów w ilości wypitego piwa :)

pomysł na party w ogrodzie - piwo

Zielono miGdy ogród jest już pełen zielonych barw możemy zorganizować tematyczną imprezę nawiązującą do tego koloru. Przydadzą się nam zielone talerzyki, kubeczki, serwetki i inne dodatki oraz dekoracje w kolorze nadziei. Każdy uczestnik zabawy również powinien mieć co najmniej jedną, charakterystyczną część ubioru w kolorze zielonym, by móc zaśpiewać „Zielono mi”.

pomysł na party w ogrodzie - zielono mi

WesternowoKolejny pomysł na party w ogrodzie powinien przypaść do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Proponujemy bowiem, by na czas imprezy przenieść się na Dziki Zachód i właśnie w tej konwencji zorganizować przyjęcie. Ciekawa propozycja nie tylko dla zagorzałych fanów westernów.

pomysł na party w ogrodzie - western

WróżkiNasz ostatnia propozycja pozwoli Wam poczuć się jak w bajce, bo właśnie do bajek i baśni chcemy tu nawiązać. Impreza w ogrodzie z udziałem wróżek, czarodziejów i innych baśniowych postaci to ciekawy pomysł, który również może się spodobać zarówno młodszym, jak i nieco starszym imprezowiczom.pomysł na party w ogrodzie - wróżkiWięcej pomysłów na tematyczne party w ogrodzie i nie tylko znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz