Garden party
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 ważne rzeczy podczas przyjęcia w ogrodzie

przyjęcie w ogrodzieGdy tylko robi się ciepło uciekamy z czterech ścian, chcemy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Szczególnie w weekendy, kiedy zależy nam na wypoczynku. To idealny czas na urządzenie przyjęcia w ogrodzie. Jeśli tylko temperatura pozwala na to, by można było spędzać czas na zewnątrz, także wieczorem, trzeba to wykorzystać. Na co warto zwrócić uwagę organizując przyjęcie w ogrodzie?

Po pierwsze, przegląd zaplecza

Jeśli chcemy zaprosić gości do ogrodu, trzeba zadbać, by było im w nim wygodnie. Sprawdzamy zatem ławki, krzesła i stoły. Odświeżamy poduszki, koce i narzuty. Jeśli chodzi o zastawę, podczas przyjęcia w ogrodzie bez problemu możemy wykorzystać tzw. przyjęcie w ogrodzie - girlandy„jednorazówki”, które, odpowiednio dobrane, świetnie się będą prezentować na stole, a po imprezie mogą trafić prosto do kosza.

Przygotowanie ogrodu

Otoczenie imprezy warto go urozmaicić dekoracjami, dzięki czemu nasz ogród będzie się prezentował jeszcze bardziej efektownie. Świetnie będą wyglądać lampiony, ustawione bezpośrednio na trawie, na schodkach, skalniakach, a przede wszystkim podwieszone np. do zadaszenia nad tarasem czy w altanie.

Menu

Przyjęcie w ogrodzie ma tę zaletę, że nikt z gości nie spodziewa się wykwintnych dań. Większość zaproszonych osób będzie oczekiwać potraw z grilla, więc zaserwujemy im je. przyjęcie w ogrodzie - grillowanieJako dodatek warto pomyśleć o ciekawych sałatkach oraz przekąskach. Jeśli temperatura jest wysoka nie przesadzajmy jednak z daniami, szczególnie takimi, które niezbyt dobrze znoszą ciepło. Wówczas nasi goście z pewnością bardziej docenią lód do napojów 🙂

Coś na komary

Organizując przyjęcie w ogrodzie pamiętajmy też o zakupieniu odpowiednich środków, które odstraszą komary. Te małe owady potrafią bowiem skutecznie pozbawić nas frajdy imprezowania na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!