Zielone dekoracje
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 gadżetów idealnych na zielone party w ogrodzie

Zielony to kolor kojarzący się nam z naturą, równowagą i siłami witalnymi. Dlatego zielone dekoracje i dodatki powinny się świetnie sprawdzić podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Jest to również kolor nadziei, co pozwala sugerować, że nawiązująca do niego impreza będzie należała do udanych i nabierze odpowiedniego klimatu. Pokazujemy kilka produktów, które z pewnością w tym pomogą.

Zaczynamy od pomysłu na ozdoby proste, a jednocześnie efektowne, rzucające się w oczy. Intensywnie zielone balony powieszone w różnych miejscach ogrodu lub unoszące się w powietrzu po napełnieniu helem z pewnością zrobią na gościach spore wrażenie.

zielone dekoracje - balony

Dekoracje przestrzenne z papieru

Możemy też postawić na taki gadżet, jak przestrzenne, wiszące zielone kule, które znakomicie prezentują się na świeżym powietrzu. Czasem wystarczy akcent w postaci pojedynczych, powieszonych w różnych miejscach. Polecamy jednak eksperymentowanie z dużą ich ilością w różnych rozmiarach. Pozwala to na tworzenie wyjątkowych dekoracji, całych struktur o najróżniejszych formach. Warto puścić wodze wyobraźni.

zielone dekoracje - rozeta

Podobne wrażenie robią girlandy z flagami z zielonym motywem, które możecie powiesić nieco wyżej, by powiewały na wietrze lub np. przytwierdzić do stołu, co również daje bardzo ciekawy efekt. Wszystko zależy od ilości użytych elementów.

zielone dekoracje - girlandy

Zielone dekoracje – motyle

Na samym zaś stole ładnie będzie się prezentowało błyszczące konfetti z motywem zielonych motylków. Doskonale będzie się komponować z jasnym obrusem – wówczas będą one kontrastować z tłem.

zielone dekoracje - konfetti motylki

Możemy też wybrać obrus charakterystyczny, mocno rzucający się w oczy i nawiązujący do naszej przewodniej, wiosennej barwy. Foliowy, zielony obrus z motywem trawy zapewne będzie jednym z akcentów wydarzenia zapamiętanych przez Waszych gości.

zielone dekoracje - obrus

Zielone dekoracje i gadżety świetnie sprawdzą się podczas imprezy na świeżym powietrzu i pomogą Wam stworzyć ciekawy, nawiązujący do natury klimat. Powyższe propozycje oraz wiele innych produktów w kolorze nadziei znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!