sztuczna klata
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Sztuczna klata – 4 zabawne pomysły na lato

Nie zdążyliście odpowiednio wyrobić mięśni przed wakacjami? A może chcielibyście zrobić wrażenie na dziewczynach, które lubią nieco bardziej owłosiony tors? Nic prostszego. Odpowiednio dobrana sztuczna klata powinna załatwić sprawę. To ciekawy i zabawny sposób na zwrócenie na siebie uwagi przez osoby, które mają do siebie spory dystans. Zobaczcie kilka naszych propozycji tego typu gadżetów.

Na początek proponujemy nakładkę na tors, wykonaną z cienkiej pianki i mocowaną na gumkach. Dzięki niej w jedną chwilę osiągniecie efekt kilkumiesięcznej, ciężkiej pracy na siłowni. Nietypowy, śmieszny, imprezowy gadżet.

sztuczna klata - nakładka

Nasza kolejna propozycja to klatka owłosiona, w dodatku z wielkim, złotym łańcuchem. Wyjątkowy efekt uzyskamy zakładając tę koszulkę. To coś dla facetów, którzy lubią, gdy mówi się na nich misiu.

sztuczna klata - owłosiona koszulka

Jeszcze za mało włosów? Nie ma sprawy. Ta owłosiona klata powinna już wszystko załatwić. Samoprzylepny, czarny zarost na klatkę piersiową z kręconych włosów zrobi wrażenie na każdym i pomoże Wam wzbudzić szacunek na dzielnicy.

sztuczna klata - włosy

Na koniec mamy coś dla fanów serialu „Słoneczny patrol”. Jeżeli chcecie wyglądać jak umięśniony ratownik, który zwraca na siebie uwagę wszystkich lasek na plaży, proponujemy ten kostium, który zmieni Was w Mitcha Buchannona.

sztuczna klata - słoneczny patrol

Zabawna, owłosiona lub nie, sztuczna klata pomoże Wam zabłysnąć podczas imprezy i zrobić wrażenie na jej uczestnikach. Powyższe propozycje oraz inne pomysły na mniej lub bardziej śmieszne stroje dla facetów znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!