strój Wiosny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Wiosenne przebranie – 5 naszych pomysłów

Wiosna to niezwykle energetyczna pora roku, która napawa nas optymizmem i pozytywnym myśleniem. Trudno myśleć bowiem negatywnie, gdy naokoło przyroda budzi się do życia. Podczas wiosennych dni warto podkreślić ten klimat odpowiednim strojem. Proponujemy więc kilka pomysłów na strój Wiosny – idealny na przywitanie tej pięknej pory roku.

Oczywiście dominującą barwą tego typu przebrania powinna być zieleń. To barwa optymizmu, radości, a przede wszystkim natury, budzącej się do życia po zimowym letargu, natury. W tym duchu proponujemy lekki i zwiewny strój Wiosny, która z pewnością zwróci na siebie uwagę otoczenia.

strój wiosny dla niej

Jako przebranie za wiosnę sprawdzi się również zielony strój leśnej wróżki. Po jego założeniu z pewnością dostaniecie skrzydeł 😉

strój wiosny - leśna wróżka

Jeżeli szukacie stroju Wiosny dla dziewczynki, ten kostium spełni Wasze oczekiwania. Wesoła, zielona sukienka z kwiatowym motywem oraz opaska z kwiatami idealnie nadają się na przedstawienie lub przebieraną zabawę.

strój wiosny dla dziewczynki

Dla jeszcze mniejszych szkrabów mamy z kolei wiosenny strój kwiatka, który wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto na niego spojrzy.

strój wiosny dla dziecka

Na koniec proponujemy zielony strój Morphsuit, który również wpisuje się w wiosenny klimat. Zakładając go możecie przywitać tę porę roku w nietypowy, charakterystyczny i rzucający się w oczy sposób.

strój Morphsuit zielony

Wiosenny strój może mieć różne oblicza, ale najważniejsze, by tak, jak ta pora roku poprawiał nam humor i napełniał pozytywną energią. Chyba wszystkie z powyższych strojów mają te cechy 🙂

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz