pirackie zabawy dla dzieci
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 pomysły na pirackie zabawy dla dzieci

Poszukiwanie skarbów i awanturnicze przygody na morzach i oceanach rozbudzają wyobraźnię, dlatego „piraci” to temat często wykorzystywany podczas kinderbalów i bardzo lubiany przez dzieci. Jeżeli organizujemy przyjęcie w tym stylu, warto zastanowić się nad atrakcjami dla najmłodszych. Mamy dla Was zatem kilka pomysłów na ciekawe pirackie zabawy dla dzieci.

Poszukiwacze skarbów

Mali piraci z pewnością chcą przeżyć ciekawą przygodę i odnaleźć mapę prowadzącą do tajemniczego skarbu. Waszym zadaniem jest stworzenie skarbu (może to być pudełko wypełnione smakołykami lub drobnymi gadżetami), prowadzącej do niego mapy, a także odpowiednich wskazówek, które pozwolą poszukiwaczom do niej dotrzeć. Ich trudność powinna zależeć od wieku dzieci oraz czasu, jaki zamierzamy przeznaczyć na tę zabawę.

pirackie zabawy dla dzieci - poszukiwacze

Strącanie statków

Życie pirata polega również na pozbywaniu się konkurencji na morzu. Proponujemy Wam zatem grę w statki, polegającą na strącaniu piłeczką tekturowych okrętów. Zorganizujcie zawody, które wyłonią najbardziej precyzyjnego korsarza. Zwycięzca zabawy otrzymuje medal. Pozostali uczestnicy pamiątkowe naklejki z wizerunkiem piratów z Nibylandii.

pirackie zabawy dla dzieci - Jake

Gdzie jest skrzynia?

Porządny pirat trafi do swojej skrzyni nawet z zawiązanymi oczami, a gra Skarb Piratów ma za zadanie sprawdzenie tej orientacji. Każdy z uczestników ze specjalną opaską na oczy musi zaznaczyć za pomocą swojej papierowej skrzyni, gdzie ukryto skarb. Wygrywa ta osoba, która będzie najbliżej. Zabawna gra, która z pewnością spodoba się uczestnikom pirackiego przyjęcia. Może w niej wziąć udział nawet 20 osób.pirackie zabawy dla dzieci - skarb piratówPowyższe pomysły na pirackie zabawy z pewnością sprawią dużo radości młodym korsarzom. Jeżeli organizujecie przyjęcie dla dzieci w tym stylu, sprawdźcie również nasze dekoracje i dodatki, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz