sukienki retro
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 piękne sukienki retro

Chcecie zabłysnąć ciekawym i rzucającym się w oczy strojem nawiązującym do minionych lat? Mamy dla Was kilka pomysłów na sukienki retro w klimatach z poszczególnych dekad XX wieku. Tego typu stroje oddają charakter dawnych dni, z pewnością zwrócą na Was uwagę i doskonale sprawdzą się nie tylko podczas przebieranej imprezy.Na początek przenosimy się w lata 20, czyli czasy, gdy kobiety podkreślały swoją siłę i niezależność. Sukienka COCO - krótka, prosta, ale jednocześnie charakterystyczna i przyciągająca wzrok. Nawiązuje do stylu flapper girls, który zyskał ogromną popularność w drugiej dekadzie ubiegłego wieku i sprzeciwiał się panującym wcześniej kanonom kobiecości.

sukienki retro - lata 20

Nasza kolejna propozycja to sukienka MARILYN MONROE wzorowana na tej, którą gwiazda nosiła w filmie „Słomiany wdowiec”. Klasyczna, biała suknia przenosi nas w klimaty lat 50 i z pewnością nie przejdzie niezauważona podczas imprezy. Uważajcie tylko, by nie stawać z niej w miejscach narażonych na gwałtowne powiewy ;)

sukienki retro - lata 50

Na koniec przenosimy się w lata 60 lub 70, czyli kolorową i szaloną erę dzieci kwiatów. Świetnie charakteryzuje ją sukienka HIPISÓWA – wielobarwna i nieco psychodeliczna, dosyć krótka, z dzwonowatymi rękawami. Jeżeli idee miłości, pokoju i wolności są Wam bliskie, w tej sukience możecie to pokazać.

sukienki retro - lata 60 i 70

Sukienki retro pomogą Wam odbyć małą podróż w czasie. Jeżeli szukacie innych pomysłów na damskie stroje, które świetnie sprawdzą się podczas imprez tematycznych zapraszamy na naszą stronę TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz