peruki lata 80
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na peruki w stylu lat 80

Szykując kreację w stylu retro, oprócz samego stroju warto zadbać również o odpowiednią fryzurę. Jeżeli zamierzamy cofnąć się w czasie o 30 lat, mamy spore pole do popisu, ale sprawę może też załatwić odpowiednia peruka. Lata 80 to okres, gdy panował bardzo charakterystyczny i zarazem różnorodny styl. Oto kilka produktów, które pomogą Wam do nich nawiązać.

Punk wiecznie żywy

Fryzury z tych lat mocno rzucały się w oczy, więc możemy nieco zaszaleć. Jeżeli chcemy zwrócić na siebie uwagę niczym punkowa gwiazda lat 80, możemy postawić na perukę PUNK Multikolor wymodelowaną ze sztucznych włosów w tęczowych kolorach.


Kolejna propozycja to peruka również wielokolorowa, w barwach nieco mniej nasyconych, ale również przyciągających wzrok – już nie w stylu punk, a disco. Niejedna gwiazda tamtych lat mogłaby Wam pozazdrościć takiej fryzury.

peruka lata 80 - kolorowa

A może zaszaleć z nieco dłuższymi włosami. Wówczas świetnie sprawdzi się peruka KARBOWANA, która doskonale oddaje klimat tej szalonej dekady.

peruka lata 80 - karbowana

Dyskotekowa fryzura z lat 80

Mamy też perukę z „pazurem”, w bardziej rockowym stylu, która doskonale sprawdzi się zarówno podczas występu na scenie, jak i podczas przebieranej imprezy.

peruka lata 80 - popstar

Na koniec proponujemy oszałamiającą perukę GLAM świecącą, która z pewnością będzie pasowała do stroju imprezowiczki z klasą w stylu lat 80 i zapewne zrobi oszałamiające wrażenie, zwłaszcza po zmroku.

Peruka świecąca w ciemności

Która peruka w stylu lat 80 najbardziej Wam pasuje i trafia do Waszego gustu? Powyższe propozycje, a także wiele innych peruk, kostiumów oraz dodatków nawiązujących do tej kolorowej i szalonej dekady znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!