strój disco dla niej
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 propozycji na strój disco dla niej

Edit: zdjęcie produktu 22442L przy odnośniku z sukienką disco-hippie

Chcecie poczuć się jak gwiazdy podczas przebieranej imprezy nawiązującej do kolorowych i tanecznych lat 70? Zobaczcie kilka naszych propozycji na wyjątkowy strój disco dla niej, dzięki którym cofniecie się w czasie i zrobicie prawdziwą furorę.

Na początek mamy kostium wzorowany na strojach wokalistek ABBY, szwedzkiej grupy muzycznej, która święciła tryumfy na dyskotekach w latach 70 i do dziś wiele z jej przebojów nie traci na popularności.

strój disco dla niej - abba

Kolejna propozycja to niezwykle kolorowy strój disco girl, w którym trudno Wam będzie być niezauważoną podczas przebieranej imprezy w stylu retro i nie tylko.

strój disco dla niej - tęczowy

Ten strój nawiązuje nieco do hipisowskich klimatów, ale również świetnie sprawdzi się podczas imprezy retro w stylu disco.

strój disco dla niej - hipisowski

Z kolei tę propozycję kierujemy do imprezowiczek, które chcą zabłysnąć na parkiecie. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu, ponieważ kostium połyskuje, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo dobrze i przyciąga wzrok.

strój disco dla niej - diva

Na koniec proponujemy sukienkę w stylu disco-hippie, od której trudno oderwać wzrok. Tęczowe kolory hipnotyzują i zwracają uwagę. Strój doskonale więc pasuje na taneczne party w stylu retro.

strój disco dla niej - sukienka

To tylko kilka propozycji wybranych z szerokiej palety pomysłów na strój disco dla niej dostępnej na naszych stronach. Powyższe kostiumy, a także wiele innych strojów, dodatków i dekoracji, które świetnie pasują na imprezę w stylu lat 70 znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!