Czapki gangsterskie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Męski kapelusz w stylu lat 20 – zobacz 5 naszych propozycji

Mężczyzna z czasów międzywojennych kojarzy się nam z klasą i elegancją, a nieodłącznym elementem jego ubioru było nakrycie głowy. Jeżeli zatem wybieramy się na przebieraną imprezę nawiązującą do tego okresu, z pewnością przyda się nam kapelusz w stylu lat 20. Oto kilka naszych propozycji, które powinny pasować na tego typu okazje.

Pamiętajmy, że są to czasy, które kojarzą się nam z gangsterskimi filmami. Tyle, że wówczas gangsterzy nie chodzili w dresach i czapkach z daszkiem, lecz w dobrze skrojonych garniturach i eleganckich kapeluszach. Na początek proponujemy zatem kapelusz w stylu Ala Capone, czarny z białą lamówką.

kapelusz w stylu lat 20 - gangsterski z lamówką

Kolejna propozycja to nakrycie głowy w podobnym stylu, tyle, że w prążki.

kapelusz w stylu lat 20 - gangsterski w prążki

Jeżeli gangster chce się nieco wybielić lub po prostu nadać sobie jeszcze większego szyku, z pewnością przypadnie mu do gustu ten kapelusz w kolorze białym.

kapelusz w stylu lat 20 - gangsterski biały

Mamy też propozycję na nakrycie głowy mniej gangsterskie, które również było popularne w latach 20. Elegancki melonik z pewnością pomoże Wam nabrać pewnego szyku.

kapelusz w stylu lat 20 - melonik

Na koniec proponujemy kapelusz, który co prawda w czasach międzywojennych miał już swoją popularność za sobą, jednak mocno kojarzy się nam z klimatami retro. Jeżeli więc chcecie uchodzić za wytwornego pana z wyższych klas, zastanówcie się nad cylindrem.

kapelusz w stylu lat 20 - cylinder

Kapelusz w stylu lat 20 może zatem przybrać różną formę, ale zawsze doda noszącemu elegancji. Powyższe propozycje oraz wiele innych dodatków, strojów i gadżetów nawiązujących do tego okresu znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!