drinki w stylu disco
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 drinki idealne na imprezę w stylu disco

Jeżeli szykujecie taneczną imprezę w stylu disco, przyda się Wam kilka propozycji koktajli, które nieco rozluźnią nogi uczestników imprezy, wprowadzą ich w doskonały klimat i zapewnią więcej odwagi do szaleństw na parkiecie. Oto kilka naszych pomysłów na kolorowe drinki, które kojarzą nam się z tańcem i naszym zdaniem świetnie pasują na tego typu okazję.CosmopolitanZaczynamy od klasycznego koktajlu, który cieszył się sporą popularnością w latach 70, czyli podczas ery disco. Jeżeli chcemy przygotować Cosmopolitan, potrzebujemy 60 ml wódki, 30 ml soku żurawinowego, 15 ml likieru triple sec i tyle samo świeżego soku z cytryny. Wszystko wlewamy do shakera z dodatkiem kilku kostek lodu, mieszamy, a następnie przecedzamy do kieliszka.

drinki w stylu disco - Cosmopolitan

Błękitna Laguna

Kolejna propozycja to lekki drink idealnie gaszący pragnienie po kilku tańcach do muzyki disco, który Was orzeźwi i jednocześnie zachęci do powrotu na parkiet. Do przyrządzenia Błękitnej Laguny potrzebujemy wysokiej szklanki, do której dolewamy 50 ml wódki, 25 ml likieru blue Curacao oraz 100 ml lemoniady. Wedle gustu możemy dodać jeszcze odrobinę soku z cytryny, a całość przyozdobić plasterkiem pomarańczy i wisienką koktajlową.

drinki w stylu disco - Błękitna Laguna

Tequila SunriseNasza ostatni propozycja w stylu disco to Tequila Sunrise, czyli kolorowy koktajl przypominający wschód słońca. Jeżeli będziecie go pić z umiarem, zapewne doczekacie końca imprezy, zobaczycie wschód na żywo i będziecie go mogli porównać ze swoim drinkiem. Przygotowują go, powinniśmy wsypać do szklanki lód, wlać 50 ml tequili, 150 ml soku pomarańczowego i wszystko wymieszać. Następnie, delikatnie wlewamy 25 ml grenadyny, dzięki czemu uzyskamy efekt dwukolorowości.

drinki w stylu disco - Tequila Sunrise

A jakie są Wasze propozycji koktajli idealnych na disco party?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz