1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Baśniowe przebrania dla dzieci

baśniowe przebraniaWiększość dzieci uwielbia różnego rodzaju bajki i baśnie. To one pobudzają ich wyobraźnię i pozwalają na chwilę przenieść się do świata pełnego magii i czarów. Jeżeli więc umożliwimy dzieciom przeistoczenie się w swoich ulubionych, bajkowych bohaterów, z pewnością sprawimy im ogromną frajdę. Pomogą w tym kolorowe, baśniowe przebrania, które pozwolą im wejść w świat znany z książek i filmów, a przy okazji zabłysnąć podczas przebieranej zabawy. Oto kilka naszych propozycji tego typu kostiumów.W baśniach często występują dobre wróżki, które przychodzą z pomocą bohaterom i bohaterkom w tarapatach. Ten strój pozwoli Waszemu dziecku przemienić się w taką wróżkę i przy okazji oczarować wszystkich uczestników przebieranego kinderbalu.

baśniowe przebrania - wróżka

Oprócz wróżek w baśniach możemy też spotkać czarownice. Nie każda z nich musi być jednak czarnym charakterem. Ta wiedźma na przykład wykorzystuje swoje moce wyłącznie do dobrych celów. Z pewnością więc zostanie dobrze przyjęta podczas balu przebierańców.

baśniowe przebrania - czarownica

Jeśli proponujemy baśniowe przebrania, to nie może wśród nich zabraknąć stroju księżniczki, które są bohaterkami wielu bajek i legend. Ten kostium pomoże niejednej dziewczynce poczuć się jak prawdziwa królewna z bajki.

baśniowe przebrania - księżniczka

W okolicach księżniczki powinien się także pojawić książę. Ten strój pozwoli się w niego przeistoczyć chłopcu, który chciałby zostać baśniowym bohaterem.

baśniowe przebrania - książę

Z kolei przebranie rycerza to propozycja dla tych fanów bajek, którzy chcą walczyć z wyimaginowanymi smokami i bazyliszkami oraz stawać w obronie baśniowego królestwa.

baśniowe przebrania - rycerz

Na koniec proponujemy strój czarodzieja, który również często pojawia się w przeróżnych baśniach, używając swych magicznych zdolności do pomocy innym bohaterom.

baśniowe przebrania - czarodziej

Baśniowe przebrania z pewnością przypadną do gustu młodym fanom bajek. Powyższe propozycje oraz wiele innych strojów dla dzieci, nie tylko bajkowych znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz