stroje karnawałowe dla chłopców
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 zaskakujące stroje karnawałowe dla chłopców

Kostium na bal przebierańców powinien zaskakiwać i zwracać na siebie uwagę, szczególnie w przypadku dzieci, które lubią być w centrum uwagi i uwielbiają tego typu zabawy. Jakie zatem przebranie wybrać dla małego imprezowicza? Oto kilka naszych pomysłów na charakterystyczne i robiące wrażenie stroje karnawałowe dla chłopców.Na początek proponujemy coś dla młodych fanów mapetów. Strój Zwierzaka, czyli wiecznie głodnego, bardzo żywiołowego mistrza perkusji, który zawsze ma mnóstwo energii i z pewnością rozkręci doskonałą zabawę.

stroje karnawałowe dla chłopców - zwierzak

Jeśli nasze dziecko chce się poczuć jak gwiazda, może założyć strój Michaela Jacksona. Proponujemy więc dziecięcą kurtkę wzorowaną na tej, w której król popu występował w teledysku do jednego ze swoich największych przebojów - “Beat it”.

stroje karnawałowe dla chłopców - michael jackson

  Teraz czas na kostium tajemniczy i bardzo charakterystyczny. Strój Morphsuit w tygrysim stylu, który przykrywa całe ciało, łącznie z głową. Nietypowy i zaskakujący pomysł, który z pewnością zrobi furorę nie tylko podczas balu przebierańców.

stroje karnawałowe dla chłopców - tygrys

Na koniec mamy coś dla fanów „Toy Story”. Strój kosmity z tego popularnego filmu animowanego zapewne zrobi wrażenie i rozbawi chłopca, który go założy, jak i jego otoczenie.

stroje karnawałowe dla chłopców - kosmita

To tylko kilka naszych pomysłów na stroje karnawałowe dla chłopców, które z pewnością zaskoczą ciekawym i niestandardowym podejściem do tego tematu. Więcej propozycji zabawnych przebrań dla małych imprezowiczów znajdziecie w naszym sklepie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz