1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na dekoracje disco party

discoImpreza w stylu disco wymaga odpowiedniej otoczki i dekoracji, które pomogą nam się przenieść w niezapomniane, szalone lata 70. To czas pełen kolorów i doskonałej zabawy. Jeżeli chcemy ją szybko rozkręcić, powinniśmy zadbać o odpowiedni wystrój miejsca imprezy. Jeżeli zamierzacie je zmienić w klub w stylu lat 70, z pewnością przyda się Wam kilka naszych produktów.Na początek proponujemy materiałowy baner DISCO z motywem święcących kul oraz sylwetkami tańczących osób. Jest to gadżet, który ewidentnie nawiązuje do lat 70, więc doskonale sprawdzi się podczas tego typu imprezy.

dekoracje disco party - banerPodobnie jak ta dekoracja ścienna, która zamieni kawałek pomieszczenia w kolorowy klub disco.

dekoracje disco party - boogie

Kolejna dekoracja ścienna, która przyda się na imprezę w stylu disco, tym razem w formie 12-metrowej rolki z motywem graficznym, który świetnie będzie pasował na tego typu party.

dekoracje disco party - rolkaCiekawym pomysłem na dekoracje disco party są również kolorowe rozety, które niekiedy mogą nawet zastąpić błyszczącą, dyskotekową, srebrną kulę.

dekoracje disco party - rozety

Warto też pomyśleć o odpowiednim oznaczeniu miejsca imprezy. Doskonale nada się do tego taśma imprezowa w stylu disco, która okazuje się bardzo fajnym pomysłem na dekorację.

dekoracje disco party - taśmaPowyższe dekoracje disco party doskonale sprawdzą się podczas imprezy nawiązującej do lat 70. Z pewnością zrobią spore wrażenie na gościach i sprawią, że bardzo szybko wczują się w oni w klimat disco, funky i boogie. Życzymy zatem doskonałej zabawy w rytmach, które od czterdziestu lat wywołują w nas nieodpartą chęć rywalizacji o tytuł Króla i Królowej Parkietu.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz