śmieszne stroje sportowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na śmieszne stroje sportowe dla niego

Wybieracie się na sportową imprezę i chcecie wyróżnić się z tłumu? Mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów na śmieszne stroje sportowe dla facetów, którzy są odważni i lubią zwracać na siebie uwagę. Jeżeli bowiem przebierzecie się w te kostiumy, trudno Wam będzie pozostać niezauważonymi.

Na początek proponujemy strój dawnej gwiazdy NBA. Ten koszykarz z pewnością zrobi furorę zarówno podczas przebieranej imprezy, jak i podczas meczu, gdzie może przyćmić nawet zawodowych graczy 😉

śmieszne stroje sportowe - gwiazda NBA

A może zamierzacie zrobić karierę w amerykańskich zapasach? Tam odpowiednie przebranie ma duże znaczenie, więc ten strój wrestlera pomoże Wam zrobić odpowiednie wrażenie.

śmieszne stroje sportowe - wrestler

Mamy także coś dla miłośników słońca i sportów zimowych. Znacie film „Reggae na lodzie”? Strój jamajskiego bobsleisty to propozycja dla tych, którzy uważają, że w życiu wszystko jest możliwe.

śmieszne stroje sportowe - jamajski bobsleista

Jeżeli chcecie zrobić wrażenie na zawodach sportowych, wybierzcie ten kostium, obok którego nie da się przejść obojętnie. Bez względu na wynik z pewnością zostaniecie zapamiętani.

śmieszne stroje sportowe - energizer

Na koniec propozycja, która świetnie pasuje do określenia „luźna elegancja”. Ten strój to dres przypominający wyglądem smoking jest dostępny w różnych kolorach i zapewne zrobi furorę przy wielu okolicznościach.

śmieszne stroje sportowe - smoking

Które śmieszne stroje sportowe dla facetów robią na Was największe wrażenie? Powyższe propozycje, a także wiele innych, bardziej lub mniej zwariowanych kostiumów dla imprezowiczów znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!