1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje z balonów

dekoracje z balonów - zestawGdy planujemy imprezę, bardzo duże znacznie ma odpowiedni wystrój sali. Najchętniej zawsze sięgamy po dekoracje z balonów. Towarzyszą nam one na weselach, w czasie balów sylwestrowych, karnawałowych, na imprezach urodzinowych. Dlaczego tach często i chętnie sięgamy po ten właśnie rodzaj dekoracji? Przede wszystkim, pozwalają na naprawdę efektowny wystrój, w zasadzie bez większego wysiłku. Pomijając oczywiście sam fakt napompowania określonej ilości balonów, co faktycznie bywa trochę kłopotliwe. Jednak zawsze i tak, efekt końcowy wynagradza wszelkie trudy.

dekoracje z balonów - świecąceNajmodniejsze są dwukolorowe dekoracje z balonów. Łączy się wówczas dwa kolory, robiąc serpentyny pod sufitem, w rogach sali, wzdłuż schodów. Kolory najczęściej dobieramy w zależności od okazji. Na weselach najpopularniejsze są zestawy biało-fioletowe, biały ze złotym, zieleń z fioletem lub niebieski i żółty. Chociaż te dwa ostatnie połączenia występują rzadziej. Z kolei na zachodzie podczas wesel i ślubów przeważa biel oraz jasne, pastelowe kolory.

dekoracje z balonów - urodziny dziewczynkiOdważniej zestawiane są kolory na imprezy, tam czerwień zastawiana jest z zielenią lub żółtym, złotym. W przypadku imprez świątecznych czerwień zestawia się ze złotem, ale na sylwestra najczęściej zestawiane jest złoto ze srebrem lub fioletem.

Z okazji urodzin dziecka, najczęściej wybierane są różowe lub jasnoniebieskie dekoracje z balonów, w zależności od płci malucha. Za to na osiemnastkę coraz częściej dekoracje z balonów - 18 urodzinywybiera się balony bardziej efektowne, np czarne z nadrukami. Zresztą w ogóle w sprzedaży jest coraz większa oferta balonów dedykowanych na wyjątkowe okazje, z odpowiednimi napisami.

Lecz czy balony byłyby tak popularne, gdyby nie fakt, że po pierwszym efekcie wizualnym, zapewniają doskonałą zabawę i to nie tylko najmłodszym? Czy ktoś widział impreze, w trakcie której dekoracje z balonów nie zmieniły przeznaczenia? I nie mówimy tu wcale o specjalnych balonach do wojny wodnej 🙂

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz