Klaun
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Gadżety dla klauna

klaun trąbkaPrzebranie za klauna to doskonały patent na niespodziankę podczas przyjęcia dla dzieci. Mimo, że nie każdy przepada za kolorowym, wiecznie uśmiechniętym kolesiem z czerwonym nosem, tego typu akcja z pewnością zaskoczy oraz ucieszy najmłodszych i będzie na długo zapamiętana. Jeśli chodzi o stroje klaunów, to ich wybór jest naprawdę spory. Poza tym kostium można wykonać we własnym zakresie, jednak aby klaun był w pełni wyposażony, należy zadbać o odpowiednie, charakterystyczne dla tej postaci gadżety.balony do modelowania

Głównym znakiem rozpoznawczym każdego, szanującego się klauna jest czerwony, okrągły nos, bez którego jest to tylko wesoły facet w kolorowym kubraczku. Niezwykle ważny jest również odpowiedni makijaż, ponieważ klaun rzadko się odzywa, a swoje emocje pokazuje przede wszystkim przy pomocy mimiki. Aby występ był udany i zainteresował uczestników kinderbalu przydadzą się również różnego rodzaju „rozśmieszacze”.
Może to być specjalna trąbka, która charakterystycznym głosem oznajmi przybycie klauna, a następnie w najmniej oczekiwanych momentach zabrzmi za głowami dzieciaków; specjalny aparat fotograficzny, który zamiast robić zdjęcia pryska wodą w pozujące osoby lub pistolet, z którego wystrzeliwuje flaga z napisem BANG!, czyli klasyka gatunku, która powinna znaleźć się w kieszeni każdego klauna. Doskonałym gadżetem są również balony do modelowania, z których sprawny klaun może „wyczarować” przeróżne przedmioty: balonowe miecze, kwiaty czy zwierzęta. Warto wcześniej poćwiczyć ich skręcanie, aby sprawić dzieciakom jak najwięcej frajdy. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!