1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kostium policjanta

Kostium policjanta sprawi, że poczujesz się jak nieustraszony stróż prawa oraz porządku, zwróci na Ciebie uwagę i pozwoli zabłysnąć podczas niejednej, przebieranej imprezy. Szukając pomysłu na tego typu przebranie mamy spore pole manewru. Karnawałowy strój „Pana Władzy” może bowiem przybrać różne formy. Oto kilka naszych propozycji na ciekawy, intrygujący i przyciągający wzrok kostium policjanta.

Zaczynamy od klasycznego stroju przystojnego policjanta, przez którego chciałaby zostać zatrzymana niejedna imprezowiczka.
strój policjanta - klasyczny

Dla miłośników kryminałów z lat 80 mamy zabawny zestaw policjanta, dzięki któremu poczują się jak prawdziwy gliniarz sprzed trzech dekad.
zestaw policjanta - czarny

Pozostajemy przy postaciach filmowych, ale w zupełnie innym klimacie. Kostium Robocopa zmieni Was w policjanta-cyborga, który pilnuje porządku na ulicach Detroit. Ciekawy pomysł, który z pewnością przypadnie do gustu fanom science-fiction i nie tylko.
strój robocopa

Charakterystyczny i tajemniczy kostium policjanta badającego miejsce zbrodni proponuje firma Morphsuits produkująca obcisłe kombinezony pokrywające całe ciało.
strój policjanta - morphsuits

Z kolei dla fanów starego, dobrego disco mamy strój policjanta – motocyklisty w stylu znanego, amerykańskiego zespołu Village People.
strój policjanta - motocyklisty

Kostium policjanta może przybrać różne formy, ale każda z nich na swój sposób przyciągnie wzrok i zwróci na Was uwagę.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz