Lampiony
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Lampiony

lampiony - damaskModa na dekoracyjne do wnętrza lub ogrodu przywędrowała do nas ze wschodu. W Chinach najpopularniejsze są latające lub pływające, mają zapewnić szczęście i pomyślność oraz zabrać wszelkie troski. W Japonii lampiony od zawsze służyły do dekoracji ogrodów, a także wnętrz. One również miały odpędzać złe duchy i troski. W ogrodach dumnie więc prezentowały się te wykonane z kamienia, w domach z papieru.

Kojarzą się z radością, szczęściem, pomyślnością. U nas przede wszystkim popularnością cieszą się lampiony papierowe, do dekorowania wnętrz przy okazji różnych uroczystości.

Kolorowe, różnej wielkości wyglądają niesamowicie. Dostępne są nawet lampiony dedykowane na konkretny rodzaj uroczystości np. na pierwsze urodziny czy też na kinderbal. Efektowne, pojedyncze czy na girlandach, to idealny sposób na szybką dekorację sali na imprezę. W dodatku wciąż są czymś nowym, więc możemy w ten sposób zaskoczyć gości niebanalnym wystrojem wnętrza.

Stylowe, pięknie zdobione lampiony to równie dobry pomysł, gdy szukamy efektownych detali do aranżacji wnętrza. Piękny lampion może posłużyć jako oryginalny klosz do wiszącej lampy. Efekt z pewnością będzie zaskakujący.  Lampiony sprawdzą się latem jako dekoracja a także oświetlenie w ogrodowej altanie. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie i rozmieścić je w taki sposób by ciekawie rozpraszały mrok. Sprawią, że grill z przyjaciółmi będzie niezapomniany.

Pomysłów na zastosowanie pięknych, barwnych lampionów, jest dużo. Bez obaw można eksperymentować i cieszyć się niezwykłymi efektami takich dekoracji.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!