1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Mała Brytania

Prawdziwa gratka dla fanów angielskiego humoru. Serial „Mała Brytania” przyciąga przed ekrany telewizorów wiernych fanów, wśród których szybko zyskał miano kultowego. Surrealistyczne skecze i mocno przerysowane postacie gwarantują ciekawą i przede wszystkim zabawną podróż po specyficznym, ale jakże charakterystycznym kraju. Jeżeli chcecie się wcielić w postacie z „Małej Brytanii”, mamy dla Was kilka propozycji strojów.

Odpowiednia peruka, charakterystyczne okulary oraz nieśmiertelna, skóropodobna kurtka to główne atrybuty Lou Todda.
strój lou - mała brytania

Mamy też strój typowej, brytyjskiej dresiary, czyli Vicky Pollard.
strój vicky - mała brytania

Oraz szukającej kolejnej ofiary i uwielbiającej korzystać ze swojego (dosyć dyskusyjnego) seksapilu Bubbles de Verte.
strój bubbles - mała brytania

Z kolei odważnym imprezowiczom, którzy mocno chcą się wyróżnić proponujemy strój Daffyda „the only gay in the village” Thomasa, w którym z pewnością zwrócą na siebie uwagę.
strój daffyd - mała brytaniaOdtwórcami większości ról w serialu są Matt Lucas i David Walliams, którzy występują w bardzo wielu wersjach charakteryzacji. Odpowiednio dobrany kostium karnawałowy oraz dodatki pozwolą również Wam przeistoczyć się w bohaterów „Małej Brytanii”. Zatem do dzieła!

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz