1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Maska karnawałowa – prosty pomysł na przebranie

maski karnawałoweBal maskowy to doskonały pomysł na karnawałową zabawę z nutką tajemnicy. Podstawowym elementem stroju jest w tym wypadku maska karnawałowa, która powinna posiadać pewien element zagadkowości i przy okazji zwracać na Was uwagę. W naszym sklepie mamy bardzo duży wybór różnego rodzaju masek. Wybraliśmy spośród nich kilka eleganckich i efektownych propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu.Na początek brokatowa, czarna maska, która z pewnością przyciągnie wzrok i nada Wam odpowiedniej dozy tajemniczości.

maska karnawałowa - brokatowa

Kolejna propozycja to maska z piórami ułożonymi na kształt skrzydeł motyla, co tworzy bardzo fajny efekt, aż chciałoby się zaśpiewać „motylem jestem …”.

maska karnawałowa - motyl

Jeszcze jedna, kolorowa maska ozdobiona piórami. Trudno będzie w niej przejść niezauważoną podczas balu maskowego.

maska karnawałowa - niebieska

Z kolei ta maska nawiązuje do klimatu karnawału w Wenecji, czyli jednej z najbardziej znanych maskarad na świecie. Oczywiście propozycja ta doskonale sprawdzi się również w polskich warunkach ;)

maska karnawałowa - Wenecja

Dla Pań, które zamierzają być bardzo tajemnicze, mamy natomiast tę maskę, w której mają gwarantowaną bardzo dużą anonimowość, co zapewne wzbudzi niemałe zainteresowanie.

maska karnawałowa - złota

Mamy też coś dla Panów, którym proponujemy m.in. zabawną, kolorową maskę błazna...

maska karnawałowa - błazen

...lub tajemniczą i równie mocno przyciągającą uwagę maskę w kolorze srebrnym, nawiązującą nieco do rzymskiego imperium.

maska karnawałowa - srebrna

Na koniec charakterystyczna i rzucająca się w oczy maska Guya Fawkesa znana z komiksów i filmu „V jak Vendetta”. Z pewnością zrobi wrażenie podczas karnawałowej imprezy i nie tylko.

maska V jak Vendetta

Powyższe propozycje, a także wiele innych pomysłów na ciekawe i zaskakujące maski karnawałowe znajdziecie na stronie naszego sklepu, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz