1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Maski z papieru

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak moglibyście się czuć w skórze osoby z pierwszych stron gazet? Czy pasuje Wam uśmiech George’a Clooneya, Kylie Minogue lub innych gwiazd ekranu, muzyki czy polityki? Okazuje się, że dosyć łatwo to sprawdzić wykorzystując dostępne w naszym sklepie maski z papieru upodabniające Was do celebrytów.

Jeżeli chcecie wyglądać jak znany i uwielbiany przez tłumy aktor, oprócz wyżej wspomnianego George’a Cloonea możecie wybrać maski z papieru imitujące twarze wielu innych, jak m.in. Johnny Deep, Tom Cruise, David Hasselhoff itp. Miłośnikom klasyki proponujemy z kolei maskę z wizerunkiem Gregory’ego Pecka.
maska z papieru - Gregory Peck

Jeśli zaś chodzi o Panie, nasze papierowe maski oprócz Kylie Monogue mogą je przemienić m.in. w Olivię Newton John, Nicole Scherzinger, Victorię Beckham lub Keirę Knightley.
maska z papieru - Keira Knightley

Jeżeli jednak nie kręcą Was imprezy w stylu amerykańskich gwiazd i wolicie pogadać na poważniejsze tematy, możecie zorganizować nadzwyczajne rozmowy na szczycie. Kto weźmie w nich udział? A chociażby, Wladimir Putin i Barack Obama
maska z papieru - Barack Obama

Ciasteczka i herbatkę może z kolei podawać sama Królowa Elżbieta II.
maska z papieru - Królowa Elżbieta II

Zapewniamy, że zdjęcia z takiej imprezy będą doskonałą pamiątką. O ile pozostaną w Waszych rękach i nie trafią na łamy tabloidów. Te i inne maski z papieru znajdziecie TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz