Kostium smerfa
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Smerfetki dla małych i dużych

smerfetkaOpowieści o małych, niebieskich ludzikach znają już chyba wszyscy. Kochają je przede wszystkim dzieci, jednak i dorośli z przyjemnością oglądają perypetie wesołej gromadki. Po wersji animowanej, niedawno powstały pełnometrażowe wersje kinowe. Teraz do kin chodzą całe rodziny, Smerfy zyskują coraz większą sympatię a smerfne party to hit wśród imprez organizowanych dla dzieci. Wśród tych zabawnych postaci największą popularnością cieszy się Smerfetka.

Pewnie każda, mała dziewczynka chciałaby nią być chociaż przez chwilę lub przynajmniej mieć ją za przyjaciółkę. Strój Smerfetki lub Papy smerfa dla osoby dorosłej to idealny pomysł na przebranie dla kogoś, kto ma zabawiać małych gości podczas kinderbalu. Tym bardziej, gdy całe przyjęcie urodzinowe organizowane jest właśnie w tym stylu.Taki strój idealnie dopełni niebieska farbka do twarzy .
Czy jednak tylko dzieci kochają te baśniowe stworki? Strój Smerfetki dostępny jest również w wersji dla znacznie większych dziewczynek, niekoniecznie grzecznych. Przecież nie tylko lubią się przebierać. Ta smerfetka na pewno nie będzie się czuła osamotniona i szybko zgromadzi wokół siebie grupę adoratorów, niekoniecznie niebieskich.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!