1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Smerfetki dla małych i dużych

smerfetkaOpowieści o małych, niebieskich ludzikach znają już chyba wszyscy. Kochają je przede wszystkim dzieci, jednak i dorośli z przyjemnością oglądają perypetie wesołej gromadki. Po wersji animowanej, niedawno powstały pełnometrażowe wersje kinowe. Teraz do kin chodzą całe rodziny, Smerfy zyskują coraz większą sympatię a smerfne party to hit wśród imprez organizowanych dla dzieci. Wśród tych zabawnych postaci największą popularnością cieszy się Smerfetka.strój smerfetki - dla dziewczynki

Pewnie każda, mała dziewczynka chciałaby nią być chociaż przez chwilę lub przynajmniej mieć ją za przyjaciółkę. Strój Smerfetki może te marzenie spełnić. To idealny pomysł na prezent dla małej solenizantki. Tym bardziej, gdy całe przyjęcie urodzinowe organizowane jest właśnie w tym stylu. Tego typu strój to również doskonały pomysł na przebranie dla dziecka na bal kostiumowy.

strój smerfetki - dla dorosłychStrój Smerfetki, w wersji dla osoby dorosłej to idealny pomysł na przebranie dla kogoś, kto ma zabawiać małych gości podczas kinderbalu. To przebranie z pewnością sprawi radość wszystkim maluchom, bo przecież strój smerfetki - sexywiele z nich marzy o tym, by spotkać Smerfetkę i móc się z nią zaprzyjaźnić.

Czy jednak tylko dzieci kochają te baśniowe stworki? Strój Smerfetki dostępny jest również w wersji dla znacznie większych dziewczynek, niekoniecznie grzecznych. Przecież nie tylko lubią się przebierać. Ta Smerfetka na pewno nie będzie się czuła osamotniona i szybko zgromadzi wokół siebie grupę adoratorów, niekoniecznie niebieskich 🙂

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz