1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zabawne słomki do drinków

słomki do drinków - okularySądzisz, że na temat słomek do napojów wiesz już wszystko? Jesteś w poważnym błędzie. Teoretycznie są to drobne elementy dekoracyjne, które nie odgrywają zbyt wielkiej roli. Prawda jest jednak zupełnie inna. Dziś kolorowe, pomysłowe słomki do drinków mogą stać prawdziwym hitem każdej imprezy! Sprawdź, jak niewielki gadżet może stworzyć doskonały, zabawowy klimat.

Słomkowe okulary? Kto oprze się takiemu szaleństwu? Zawody, kto pierwszy wypije wielki słomki dla dzieci - zestawkubek soku lub piwa to idealny pomysł na nietuzinkową rozrywkę! Ze słomek do napojów można budować również wiele, ciekawych konstrukcji. Pomysł spodoba się nie tylko najmłodszym, dorośli ludzi też lubią się dobrze bawić. Zestaw prostych i zakręconych słomki do drinków - wąsysłomek oraz złączek pozwala na budowanie nawet najbardziej przemyślnych konstrukcji.

Kolorowe, proste lub poskręcane słomki do drinków urozmaicą napoje na imprezach dla dorosłych. Mogą być słomki dekorowane kwiatami, które idealnie sprawdzą się na imprezie w hawajskim stylu, która słomki do drinków - hawajskieprzypomni nam ciepłe, słoneczne lato. Na imprezie świetnie się również sprawdzą zabawne słomki do drinków z wąsem, z czerwonymi ustami lub przykuwające wzrok słomki w stylu vintage.

słomki dla dzieci - disneyJeszcze ciekawiej wygląda to w momencie, gdy organizujemy zabawę dla dzieci. Można wtedy wybrać słomki dekorowane motywami z bajek, to z pewnością zrobi furorę wśród maluchów. Takie słomki można dobrać w zgodzie z zainteresowaniami dzieci. Mogą to być smerfy, upiory z Monster High, postacie z Disneya czy słomki nawiązujące do innych, znanych bohaterów. Do wyboru, do koloru.

Nadal uważasz, że słomki na imprezie to nudny i mało ważny detal?

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz