1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój pszczółki

pszczółkaPracowita, sympatyczna i słodka jak nektar, który zbiera z kwiatów. Strój pszczółki to doskonały pomysł na przebranie dla dzieci. Świetnie sprawdzi się podczas niejednego kinderbalu, a każdy maluch z pewnością będzie w nim wyglądał przeuroczo. Pasiasty kostium, czułki i skrzydełka to ciekawa propozycja, która przypadnie do gustu młodym fanom pszczółki Mai i nie tylko.

Zabawna pszczółka i jej przyjaciel Gucio podbijają serce kolejnych pokoleń. Ten animowany serial największą popularnością cieszył się w latach 80 i 90, ale również teraz ma grono wiernych widzów i zakorzenił się w naszej świadomości tak bardzo, że chyba każdy strój pszczółki będzie się nam kojarzył przede wszystkim z Mają. A wybór tego typu kostiumów jest spory - od strojów dla najmłodszych dzieci, które nawet nie zdają sobie sprawy, za co zostały przebrane, ale doskonale się prezentują.strój pszczółki dla niemowlaka

Po kostiumy dla nieco starszych pszczółek, zarówno w wersji dla chłopcówstrój pszczółki dla chłopca

Jak i dla dziewczynekstrój pszczółki dla dziewczynki

Każdy młody fan Mai i Gucia znajdzie więc coś dla siebie. Nie każdy jednak wie, że ten serial animowany, mimo, że świetnie przez nas zdubbingowany, nie jest produkcji polskiej lecz uwaga … austriacko-japońsko-niemiecko-portugalsko-hiszpańsko-kanadyjskiej. Piosenkę znaną w Polsce przede wszystkim w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego śpiewał też m.in. czeski idol Karel Gott.YouTube Preview ImageKtóra wersja bardzie się Wam podoba?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz