wierszyki na dzień dziecka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

3 idealne wierszyki na Dzień Dziecka

Ciekawe, zabawne wierszyki na Dzień Dziecka to świetny sposób na to, by w nietypowy sposób przekazać życzenia naszym milusińskim. Pełne ciepła, radości i serdeczności rymowanki z pewnością przypadną im do gustu, a Wasz gest zostanie doceniony i zapamiętany. Oto kilka przykładów wierszy, które świetnie pasują na 1 czerwca.

Wita Was słoneczny ranek, tyle dzisiaj niespodzianek, tyle przygód czeka nas. Pierwszy czerwca ! Wstawać czas ! Dzisiaj święto wszystkich dzieci – to szczególny dla nas dzień. Jasne złote słonko świeci, spoza chmur uśmiecha się. Dzisiaj święto wszystkich dzieci Niech nam pięknie słońce świeci Wszyscy śmieją się od rana Każda buzia roześmiana Czar zabawy dziś panuje Każde serce się raduje. Oj! Jak ptaszki dziś śpiewają Tak życzenia Wam składają...

Za morzami niebieskimi, za wyspami bezludnymi, złota rybka mała, życzenia spełniała. Pyszczek miała groźny, wciąż stroiła minki, nie wiedziała jak dopłynąć do Twojej rodzinki. Aż zaprzęgła do muszelki dwa morskie koniki, wzięła perły, skarb Neptuna, wzięła baloniki. Teraz jest u ciebie, razem się bawicie, przypomnij tej rybce o spełnieniu życzeń.

Na Dzień Dziecka ślę życzenia, dziś się wszystko w lepsze zmienia. Lepsza staje się rodzinka, jaka jest już twoja minka? Jest zapewne już radosna, tak jak nasza pani wiosna.

Wierszyki na Dzień Dziecka zapewne zostaną świetnie odebrane przez osoby, do których są skierowane. Jeżeli chcecie im z tej okazji wręczyć również inny upominek, zobaczcie nasze propozycje na prezenty dla dzieci, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz