Kostium piratki dla dziewczynki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na strój piratki dla dziewczynek

Morskie przygody i poszukiwanie skarbów to zajęcia idealne nie tylko dla rezolutnych chłopców. Ich koleżanki równie dobrze radzą sobie roli wilczków (czy raczej waderek) morskich. Potrzebują do tego jedynie odrobiny wyobraźni oraz odpowiedniego przebrania. Zobaczcie zatem kilka naszych pomysłów na strój piratki dla dziewczynki, który doskonale sprawdzi się podczas niejednego kinderbalu.

Na początek proponujemy strój Pani Kapitan pirackiego statku, która cieszy się niezwykłym szacunkiem u swojej załogi i budzi prawdziwy respekt zarówno na wodzie, jak i w portowych tawernach.

strój piratki dla dziewczynki - pani kapitan

Podobnie zresztą, jak ta, młoda, elegancka piratka, która zawsze dba o wygląd i nawet podczas największych sztormów trzyma fason, czym budzi podziw wśród pirackiej braci i nie tylko.

strój piratki dla dziewczynki - czerwony

Z kolei piratka z Karaibów nie dba o wygląd i ma swój, wyjątkowy, lekko postrzępiony styl, za to nie brakuje jej odwagi oraz wyobraźni, która pomaga jej wychodzić nawet z największych tarapatów.

strój piratki dla dziewczynki - piratka z Karaibów

Mamy także propozycję dla młodych fanek bajki „Jake i piraci z Nibylandii”. Strój Izy, czyli jednej z bohaterek tego serialu animowanego z pewnością przypadnie im do gustu i będzie przez nie dumnie noszony.

strój piratki dla dziewczynki - Iza

Na koniec mamy propozycję idealną dla dziewczynek nie do końca zdecydowanych, czy chcą zostać piratką, czy może księżniczką. Ten, dwustronny kostium pomoże im spełnić oba życzenia.

strój piratki dla dziewczynki - dwustronny

Powyższe pomysły na strój piratki dla dziewczynki doskonale się sprawdzą i z łatwością mogą być dostosowane do gustów młodych imprezowiczek. Zarówno te, jak i wiele innych podobnych propozycji znajdziecie na naszych stronach. Serdecznie zapraszamy TUTAJ.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!