Kostiumy Avengers
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na stroje Avengers dla dzieci

Pozwólcie swoim dzieciom poczuć się jak ulubieni superbohaterowie. Zobaczcie kilka pomysłów na stroje Avengers, które z pewnością przypadną do gustu młodym fanom komiksów, filmów i bajek o przygodach nieustraszonych, fikcyjnych bohaterów walczących ze złem. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje zrobią na nich spore wrażenie.

Zaczynamy od stroju Hulka, czyli bardzo charakterystycznej, zielonej postaci o nadludzkiej sile, w którą zamienia się na co dzień spokojny i wyciszony doktor Robert Bruce Banner. Lepiej zatem go nie denerwować i pozwolić mu na poprowadzenie przebieranej zabawy 😉

stroje Avengers dla dzieci - Hulk

Kolejna propozycja to strój Thora, czyli boga znanego z mitologii nordyckiej, który w obecnych czasach pełni rolę superbohatera i jest jednym z założycieli Avengers. Zapewne niejeden chłopiec chętnie założy jego kostium.

stroje Avengers dla dzieci - Thor

Jednym z dziecięcych idoli jest również Iron Man, czyli bohater w cybernetycznej zbroi, który ze złem walczy przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

stroje Avengers dla dzieci - Iron Man

Znajdziecie też u nas strój Kapitana Ameryki, który do grupy superherosów dotarł nieco później, ale doskonale się w niej odnalazł, a jego kostium z pewnością zrobi spore wrażenie podczas niejednej okazji do przebieranej zabawy.

stroje Avengers dla dzieci - Kapitan Ameryka

Na koniec mamy propozycję dla przebierańców, którzy nie mogą się zdecydować, który z z grupy superbohaterów jest ich ulubioną postacią. Może przypadnie im do gustu nasz strój dwa w jednym, dzięki któremu będą mogli się przeistoczyć w Iron Mana lub Kapitana Amerykę.

stroje Avengers dla dzieci - 2 w 1

Powyższe stroje Avengers dla dzieci, a także wiele innych kostiumów, gadżetów i dodatków nawiązujących do najsłynniejszej grupy superbohaterów znajdziecie na naszych stronach. Zapraszamy!

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!