życzenia z okazji dnia dziecka
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 radosnych życzeń z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca to święto wszystkich dzieci, i tych najmłodszych i tych trochę większych. Życzenia z okazji Dnia Dziecka powinny więc być wesołe, pełne radości i ciepła. Mamy dla Was kilka propozycji treści życzeń, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom i zapewnią im dobry humor nie tylko tego dnia.

Życzę Ci, aby każdego dnia spotkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami. Tych małych, codziennych odkryć serdecznie Ci życzę.

Kolorowych snów… Uśmiechu od ucha do ucha… Pięknych bajek na dobranoc… Własnego pieska i kotka… Co dzień nowych przygód… Butów siedmiomilowych… Gwiazdki z nieba… Wspaniałych przyjaciół… I wesołej rodzinki…

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz!

Nasze kochane słoneczko obchodzi dziś swoje święto. Z tej okazji mamy dla Ciebie nie tylko życzenia, ale i 1000 buziaczków, bo bardzo mocno Cię kochamy. Rośnij duża w zdrowiu i miłości.

Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, słońca, radości i pomyślności. Czasu dużo na zabawy i podróże, moc uścisków i uśmiechów wiele, w dni powszednie i niedziele!

Jeżeli wybraliście odpowiednie życzenia z okazji Dnia Dziecka, warto zastanowić się również nad drobnym upominkiem, który przypadnie mu do gustu. Proponujemy pomysły na prezenty personalizowane, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz