stroje wróżek dla dzieci
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 uroczych strojów wróżek dla dzieci

Wróżki to jeden z ulubionych pomysłów na dziecięce przebrania. Dzięki nim dziewczynki mogą rozwinąć skrzydła fantazji i poczuć się jak w bajce. Mamy wiele tego typu kostiumów, które z pewnością przypadną do gustu niejednej fance baśni z magicznymi postaciami w roli głównej. Oto kilka pomysłów na ciekawe, urocze stroje wróżek dla dzieci.Na początek proponujemy strój Dzwoneczka, czyli przesympatycznej, małej, latającej wróżki znanej między innymi z opowieści o przygodach Piotrusia Pana. Zapraszamy zatem na małą wycieczkę do baśniowej Nibylandii.

stroje wróżek dla dzieci - Dzwoneczek

Kolejna propozycja to strój przesłodkiej, cukierkowej wróżki. Różowa, skrzydlata postać ma magiczne zdolności odnajdywania miejsc, w których pochowane są przeróżne smakołyki. Nic się przed nią nie ukryje :)

stroje wróżek dla dzieci - cukierkowa

Leśna wróżka dba o porządek w gaju, opiekuje się drzewami, mchami i grzybami oraz jest za pan brat z elfami i krasnoludkami. Jej strój z pewnością przypadnie do gustu małym miłośniczkom opowiadań z magią w tle.

stroje wróżek dla dzieci - leśna

Z kolei ta wróżka dba o to, by ogród zawsze pachniał, a kwiatki w nim rosnące były kolorowe jak tęcza.

stroje wróżek dla dzieci - ogrodowa

Na koniec proponujemy niebieski strój wróżki, która swoją magiczną siłę czerpie z nieba i gwiazd. Dzięki temu kostiumowi dziewczynki będą mogły spełnić swe życzenie, by choć na chwilę poczuć się jak w bajce.

stroje wróżek dla dzieci - niebieska

Powyższe stroje wróżek dla dzieci, a także wiele innych tego typu kostiumów oraz dekoracji i dodatków, które przypadną do gustu magicznym, bajkowym postaciom znajdziecie na naszej stronie.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz