1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Gry i zabawy dla dzieci

Jeżeli organizujemy przyjęcie dla dzieci, warto jest wcześniej pomyśleć o atrakcjach, jakie możemy im zapewnić podczas kinderbalu. Odpowiednio przygotowane gry i zabawy sprawią najmłodszym wiele frajdy i nie pozwolą im się nudzić, a – jak wiadomo – znudzonym dzieciom przychodzą do głowy różne, dziwne pomysły:) Proponujemy kilka gadżetów, które z pewnością przypadną do gustu młodym imprezowiczom i pozwolą im na ciekawe i aktywne spędzenie czasu.

Prosta i zabawna gra dla dzieci, która polega na przyklejeniu naklejki w odpowiednim miejscu na plakacie – oczywiście z zasłoniętymi oczami, kierując się wyłącznie podpowiedziami pozostałych. Wygrywa ta osoba, która będzie najbliżej celu. W zależności od tematu przewodniego zabawy lub preferencji najmłodszych możemy wybrać grę nawiązującą do safari, piłki nożnej, piratów, mody, jednorożców itp.
gra imprezowa safari

Kolejna gra na podobnych zasadach, tyle, że dzieci muszą doczepić ogon do nadmuchiwanego osiołka.
gra imprezowa-doczep ogon

Jeżeli organizujemy przyjęcie dla dzieci na świeżym powietrzu, z pewnością spodoba im się rywalizacja w postaci wyścigów w workach. Świetna zabawa z elementem rywalizacji, rozwijająca mięśnie i równowagę.
worki do skakania

Możemy też zorganizować dzieciakom konkurs rzutu piłką do celu, podczas którego przyda się ten specjalny, nadmuchiwany klaun.
gra imprezowa-rzut do kosza

Tego typu gadżety doskonale sprawdzą się podczas kinderbalu i zapewnią najmłodszym (i nie tylko im) świetną rozrywkę – oczywiście pod okiem dorosłych. Udanej zabawy!

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz