dekoracje stołu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Impreza dla dzieci? Masza i niedźwiedź są zaproszeni!

Uroczych bohaterów tej rosyjskiej bajki dzieci i dorośli znają już od 2009 roku. Od tamtej pory zyskała ona niesamowitą popularność, która zaskoczyła chyba nawet twórców ze studia Animaccord. Wiele odcinków w serwisie Youtube obejrzano ponad milion razy. Nas to nie dziwi, bo mała, niesforma dziewczynka mieszkająca w leśnej chatce z pociesznym misiem safandułą wzbudza naszą wielką sympatię.

Masza i niedźwiedź inspirują wszystkich

Te kilka minut każdej animacji to liczne gagi, żarty i doskonała pantomima. Wilki mieszkające w porzuconej karetce przecież nic nie mówią, a doskonale widzimy, jakie emocje przeżywają, gdy po raz kolejny coś im się nie udaje. Jakość tej bajki dla dzieci jest zdumiewająca, liczne aluzje do dorosłego życia sprawiają, że oglądamy ją razem z dzieckiem świetnie się bawiąc. Stąd propozycja na zorganizowanie imprezy dla dzieci, jak na przykład urodziny z Maszą, gdzie motywem przewodnim będzie właśnie przyjaźń Maszy i Niedźwiedzia.

dekoracje stołu Masza i niedźwiedź

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Kinderparty z Maszą – dekoracje dla urwisów

Trzeba przyznać, że sympatia do bohaterów bajki może wynikać też z podobieństwa do realnego życia. Z tym że niedźwiedź to metafora rodzica, który po długim i męczącym tygodniu pracy marzy o tym, by odpocząć. A Masza? Ona, jak typowe dziecko budzi się w sobotę o szóstej rano i chce się bawić. Nie zwraca uwagi na to, że świt dopiero nastał. Wie przy tym, że ile razy nie nabroi, to i tak jest bardzo kochana, a każde przewinienie zostanie jej wybaczone. Czy nie brzmi to dla Was aż nazbyt realnie…?

talerzyki Masza i niedźwiedź
Talerzyk
Kubeczek Masza i niedźwiedź
Kubeczek
serwetki Masza i niedźwiedź
Serwetki

Aby uniknąć nudy na urodzinach pociechy zagospodarujmy czas na zorganizowanie akcesoriów i gadżetów. Tych z wizerunkiem ulubionych bohaterów naszego dziecka nie zabraknie. Można wybrać wszystko, co niezbędne, a później nawet nie przejmować się zmywaniem. Gotowe dekoracje, jednorazowe nakrycia stołu i akcesoria to świetny patent dla zabieganych rodziców małych dzieci. Wiadomo, są jak żywe srebro, nie usiedzą w miejscu długo. Dlatego też sama bajka trwa średnio siedem minut, bo to średnio tyle czasu, ile dziecko jest w stanie pozostać w skupieniu.

Urodziny z Maszą? Koniecznie!

Bez wątpienia pomysł na urodziny z Maszą ma szansę powodzenia. Kto nie chciałby być niegrzeczny, postępować wbrew zasadom, nakazom i regułom? Mimo postawienia za karę w kącie, po chwili wiemy, że silny charakter małej dziewczynki wygrywa. Chyba każdy rodzic chce, żeby jego dziecko miało swoje zdanie i umiało z nim wyjść do świata. Przecież każdy jego sukces, to także nasza radość.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!