Letnia party z Olafem
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Letni kinderbal z Olafem – Kraina Lodu

Sympatyczny, lubiący się przytulać, bałwanek Olaf znany z bajki „Kraina Lodu” też ma wakacje. Postanowił wyruszyć ze swoich zimnych stron do nieco cieplejszych krajów. Jeżeli zatem organizujecie urodziny dziecka, możecie go zaprosić, by przyniósł Waszym gościom nieco ochłody i dobry humor. Zobaczcie kilka naszych propozycji gadżetów i dekoracji z letniej kolekcji idealnej na kinderbal dla młodych fanów tego zabawnego, animowanego bohatera.

Olaf z Krainy Lodu - zaproszenia

Niezbędne dekoracje na imprezę dla 8 osób

Co jest niezbędne do zorganizowania imprezy w takim stylu? Niezbędnych składników jest tylko kilka:

Zaczynamy od zaproszeń, na których oczywiście widnieje Olaf w doskonałym, wakacyjnym humorze, korzystający z uroku pięknej, piaszczystej plaży. Są ładne i są zabawne. Z pewnością zrobią one wrażenie na zaproszonych gościach i zachęcą ich do przyjścia na przyjęcie. Olaf też lubi dbać o swoich przyjaciół.

torebka na upominki dla gości
Torebka
Serwetki z Olafem z Krainy Lodu
Serwetki
talerzyki z Olafem z Krainy Lodu
Talerzyk

Jeżeli chcecie zaznaczyć miejsce, w którym organizujecie kinderbal, przyda się Wam również specjalna dekoracja drzwi z naszym uśmiechniętym bohaterem. Nie musi to być jednorazowy gadżet. Jeśli powiesicie ją później na drzwiach pokoju Waszego dziecka, będzie to znak, że tam zaczyna się kraina dziecięcej wyobraźni.

Dekoracja urodzinowego stołu – oczywiście z Olafem

Mamy też stojak na babeczki, do zjedzenia których zachęca nikt inny, tylko nasz Olaf. Ten bohater, podobnie jak większość uczestników przyjęć dla dzieci, uwielbia słodkie przekąski w postaci pysznych muffinek. Pamiętajmy też o alergikach wśród naszych milusińskich. Warto dobrać składniki tak, by nie uczulały.
Do babeczek oraz innych dań z pewnością przydadzą się oczywiście talerzyki z motywem przewodnim.

Piniata – hit każdych urodzin

Pamiętajmy jednak, że zwykle na kinderbalu dzieci nie są tak zainteresowane jedzeniem, jak dobrą zabawą. Tu organizatorka imprezy, zwykle mama, wyciąga tajną broń – piniatę. Wypełniona słodyczami lub zabawkami musi zostać rozbita, by mali imprezowicze dostali się do „skarbów”. Ten co raz częściej pojawiający się gadżet na kinderbale jest zabawny, skuteczny w zabawianiu gości mających około metra wzrostu i lubiany zwłaszcza wtedy, gdy przedstawia bohaterów bajki. Organizacja takiej imprezy wymaga nieco zaangażowania ale to też frajda. Jak mówi filmowa księżniczka Anna do Olafa: „Olaf, topniejesz!”, a on odpowiada: „Bo dla niektórych to warto się roztopić…”

Jeżeli zatem Olaf z Krainy Lodu jest ulubionym bohaterem Waszego dziecka, powyższe produkty z pewnością sprawią mu radość i zrobią na nim wrażenie. Te oraz wiele innych gadżetów i dekoracji nawiązujących do najpopularniejszej bajki Disneya ostatnich lat znajdziecie na naszych stronach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!