1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Przebrania dla niemowląt

maluchUważamy, że nie ma ograniczeń wiekowych, jeśli chodzi o stroje karnawałowe. Dlatego oprócz kostiumów dla dorosłych i dzieci mamy również propozycje dla najmłodszych imprezowiczów. Zabawne i pomysłowe przebrania dla niemowląt sprawią, że będą one wyglądać jeszcze bardziej słodko. Maluchy nie będą w przyszłości pamiętać tego typu przebieranych zabaw, więc warto uwiecznić te chwile na zdjęciach, które z pewnością będą doskonałą pamiątką. Oto kilka naszych propozycji przebrań dla niemowlaków.

Każde dziecko jest wyjątkowe, a strój Supermana dla niemowlaka tylko potwierdzi, że Twój maluszek jest po prostu super.
przebranie dla niemowlaka - superman

Jeżeli dziecko ostro daje się we znaki, odpowiednią wizualizacją jego charakteru może się okazać przebranie za papryczkę chili.
przebranie dla niemowlaka - chili

Dla rodziców dzieci uśmiechniętych i słonecznych mamy z kolei przesłodkie przebranie dla niemowlaka – kwiatek.
przebranie dla niemowlaka - kwiatek

Przebrania dla niemowląt możemy również dobierać w zależności od okazji i pory roku. Na wiosnę przyda się np. strój biedronki.
przebranie dla niemowlaka - biedronka

Na Wielkanoc możemy przebrać maluszka za kurczaczka
przebranie dla niemowlaka - kurczaczek

…a na Boże Narodzenie za aniołka.
przebranie dla niemowlaka - aniołek

Jesteśmy przekonani, że w tego typu strojach maluchy całkowicie bezwiednie zrobią niezłą furorę przy każdej okazji. Poza tym sesja zdjęciowa w takim kostiumie po prostu nie może się nie udać. Te oraz inne przebrania dla niemowląt znajdziecie TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz