urodziny z Minionkami
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Urodziny z Minionkami – pomysły, inspiracje i gadżety

Minionki atakują, aby przejąć kontrolę i dowodzenie nad imprezą. I bardzo dobrze, bo to niezwykle zabawowe stworki, które wywołają uśmiech na twarzach nawet największych ponuraków. Urodziny z Minionkami muszą zatem należeć do udanych – szczególnie, jeśli solenizant lub solenizantka są ich fanami. Jeżeli szukacie pomysłów i inspiracji na zorganizowanie kinderbalu w tym stylu, trafiliście idealnie. Oto kilka podpowiedzi.

Teren zajęty przez Minionki

Minionki doskonale zdają sobie sprawę, że w grupie jest siła, zatem organizując przyjęcie z ich udziałem zadbajmy o to, by wszędzie ich było pełno. Niech patrzą na uczestników zabawy i uśmiechają się do nich z każdego zakątka. Jeżeli chcemy stworzyć wrażenie natłoku tych żółtych postaci, zadbajmy o różnego rodzaju gadżety z ich wizerunkami. Balony, girlandy, kubeczki, serwetki, talerzyki, a nawet konfetti w kształcie Minionków sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Jesteśmy przekonani, że ich energia szybko przeniesie się na na zaproszonych gości, wprowadzając ich w doskonały nastrój i zachęcając do rozkręcenia doskonałej, minionkowej imprezy.urodziny z Minionkami 1urodziny z Minionkami 2urodziny z Minionkami 3urodziny z Minionkami 4urodziny z Minionkami 5W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo produktów, które pomogą Wam zorganizować niezapomniane urodziny z Minionkami i stworzyć podczas nich wyjątkową atmosferę. Oto kilka propozycji, których nie powinno zabraknąć podczas tego typu przyjęcia.
urodziny z Minionkami - talerzykPatrząc na te talerzyki od razu nabiera się apetytu i ochoty na pyszny urodzinowy tort – oczywiście z motywem zabawnych MinionkówKUP >>
urodziny z Minionkami - balonNiech foliowy Dave przywita gości i wskaże im miejsce imprezy. Z pewnością zrobi niezłe wrażenie na uczestnikach zabawyKUP >>
urodziny z Minionkami - balony

Doskonale sprawdzą się również balony lateksowe z uśmiechniętymi Minionkami. Oczywiście w kolorze żółtym i niebieskim ;)

KUP >>
urodziny z Minionkami - czapeczki

Papierowe czapeczki to "must have" każdego urodzinowego przyjęcia - w tym przypadku obowiązują czapeczki z wizerunkiem zwariowanych, żółtych stworków

KUP >>

Zabawa w minionkowym stylu

Jeżeli chcecie stworzyć wyjątkowy, minionkowy kinderbal musicie zadbać o odpowiednie urozmaicenie przyjęcia. Zarówno bowiem dzieci, jak i Minionki, jeśli nie mają zapewnionych atrakcji, wymyślają je sobie same, a to może się skończyć różnie ;) Pamiętajmy, że te żółte stworki uwielbiają taniec i muzykę, więc w dużej mierze możecie na tym oprzeć zabawę.YouTube Preview ImageMożecie też namówić gości, by przebrali się zgodnie z tematem imprezy lub zorganizować konkurs na stworzenie najładniejszego Minionka z żółtych balonów (do tego wystarczy flamaster i trochę wyobraźni). Świetnym pomysłem jest również urodzinowa piniata w motywem przewodnim Waszego kinderbalu.

urodziny z Minionkami - piniata

Urodziny z Minionkami z pewnością będą należały do udanych. Z tymi zabawnymi, uroczymi stworkami nie sposób się bowiem nudzić. Życzmy zatem udanej, minionkowej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz